خانه / تکنولوژی / عنوان The Last Of Us 2 در سال ۲۰۱۹ عرضه می‌شود
کاکوفایل

عنوان The Last Of Us 2 در سال ۲۰۱۹ عرضه می‌شود

بازی ویدویی The Last Of Us با گیمپلی و  خط داستانی فوق العاده خود  به سرعت به عنوانی دوست داشتنی تبدیل شد و به همین دلیل انتظارات برای نسخه دوم آن که در انتهای سال ۲۰۱۶ معرفی شد بسیار بالا می‌باشد. با تمام این موارد، تا به امروز تاریخ انتشاری برای این عنوان مشخص نشده بود. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

به تازگی در مصاحبه‌ای آهنگ ساز این عنوان آفای Gustavo Santaolalla  به تاریخ انتشار احتمالی این بازی در ۲۰۱۹ اشاره کرد. متن زیر گفته دقیق وی است:

کار آن در ۲۰۱۹ تمام می‌شود ( می‌خندد). نه، من نمی‌دانم که به صورت دقیق در چه زمانی منتشر می‌شود اما پروژه‌هایی مانند این معمولا ۲ سال زمان نیاز دارند. من در حدود یک سال است که در حال کار بر روی این عنوان هستم و پس از آخرین کنسرتم در ۲۸ اکتبر به لس آنجلس می‌روم تا به کارم ادامه دهم.

در نظر داشته باشید که این  یک بیانیه رسمی نیست و بیشتر تخمینی برای زمان انتهای کار این آهنگ ساز است. ممکن است که این عنوان در سال ۲۰۱۹ عرضه شود اما باید منتظر تاییدیه رسمی از استدیوی سازنده آن باشیم. در حال حاضر ویدیوی مربوط به زمان رونمایی از این عنوان اطلاعاتی درباره صحنه و جزییات دیگری را فاش کرده است.

عنوان The Last of Us 2 در نمایشگاه E3  سال جاری نمایشی نداشت اما امیدواریم که در سال ۲۰۱۸ جزییات بیشتری در رابطه با این عنوان مانند زمان دقیق انتشار آن بدست بیاوریم.

نظرات خود را ترنجی در میان بگذارید.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *