خانه / تکنولوژی / عمر باتری گلکسی نوت ۹ بیشتر از گلکسی نوت ۸
کاکوفایل

عمر باتری گلکسی نوت ۹ بیشتر از گلکسی نوت ۸

می دانیم که باتری گلکسی نوت ۹ به ۴۰۰۰ میلی آمپر ارتقا پیدا کرده است. این نسبت به حجم باتری گلکسی نوت ۸ تقریبا یک پیشرفت ۲۱ درصدی به شمار می رود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا ببینیم آیا عمر باتری هم به همین میزان افزایش پیدا کرده است، یا خیر!

عمر باتری گلکسی نوت 9

عمر باتری گلکسی نوت ۹

طبق بررسی Phonearena، همانطور که در لیست بالا می بینید، عمر باتری گلکسی نوت ۹ بیشتر از گلکسی نوت ۸ است. در حقیقت این گزاره ای است که کاملا انتظار آن را داشتیم اما سوال این است که چقدر بهتر؟ در این تست پیشرفت کمی بیشتر از یک ساعت نسبت به گلکسی نوت ۸ دیده می شود. اگر دست به ماشین حساب شویم، عمر باتری گلکسی نوت ۹ می شود ۵۳۶ دقیقه و این در حالی است که عمر باتری گلکسی نوت ۸ برابر ۴۷۰ دقیقه است. اگر نسبت بگیریم، عمر باتری گلکسی نوت ۹ نسبت به گلکسی نوت ۸ حدودا ۱۴ درصد افزایش پیدا کرده است.

عمر باتری گلکسی نوت ۹ نسبت به گلکسی نوت ۸ حدودا ۱۴ درصد افزایش پیدا کرده است

بالاتر خواندیم که حجم باتری گلکسی نوت ۹ نسبت به حجم باتری گلکسی نوت ۸ حدودا ۲۱٪ افزایش پیدا کرده اما می بینیم که افزایش عمر باتری حدودا ۱۴٪ است. شاید بتوان گفت که مصرف انرژی گلکسی نوت ۸ نسبت به گلکسی نوت ۹ حداقل بر اساس این تست، بهینه تر بوده است!

از نظر سرعت شارژ شدن چهار روز پیش در ترنجی خواندیم که گلکسی نوت ۹ می تواند با شارژر ۱۵ واتی سریع تر از شارژر ۱۲ واتی گلکسی اس ۹ پلاس شارژ شود اما در تست Phonearena به نظر می رسد تفاوت ویژه ای وجود دارد، از یاد نبرید که باتری گلکسی نوت ۹ حجم ۴۰۰۰ میلی آمپری دارد و شارژ شدن آن تقریبا همزمان با گلکسی نوت ۸ و گلکسی اس ۹+ خبر از سرعت شارژ بیشتر می دهد.

نظر شما چیست؟ عملکرد باتری گلکسی نوت ۹ را می پسندید؟ دیروز بود که مقایسه عمر باتری گلکسی نوت ۹ با آیفون X، هوآوی پی ۲۰ پرو، اس ۹ پلاس و وان پلاس ۶ را در ترنجی دیدیم و گلکسی نوت ۹ بسیار درخشان ظاهر شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *