خانه / تکنولوژی / عمر باتری ویوو نکس ای (Vivo NEX S) مشخص شد، عالی
کاکوفایل

عمر باتری ویوو نکس ای (Vivo NEX S) مشخص شد، عالی

ویوو نکس اس (Vivo NEX S) پرچمدار ویوو است که علاوه بر همراه داشتن مشخصات سخت افزاری قوی مورد انتظار از یک پرچمدار سال ۲۰۱۸ اندرویدی، یک دوربین سلفی پاپ آپ دارد تا نیازی به بریدن نمایشگر نباشد! این تحسین برانگیز است اما تحسین برانگیزترین عملکرد ویوو نکس اس (Vivo NEX S) که از آن کی پرچمدار واقعی می سازد، عمر باتری آن است! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا عمر باتری ویوو نکس اس (Vivo NEX S) را با هم بررسی کنیم.

عمر باتری ویوو نکس اس

عمر باتری ویوو نکس اس

خیلی بی مقدمه به سراغ خروجی عملکرد باتری ویوو نکس اس (Vivo Nex S) می رویم. امتیاز بالای ۱۰۰ ساعت (دقیقا ۱۰۱) ساعت رکوردی است که مدت هاست یک پرچمدار اصلی (منظور این است که نسخه خاص نباشد) به آن دست پیدا می کند. به مدت زمان پخش ویدیو نگاه کنید، بیش از ۱۹ ساعت پخش ویدیو و نزدیک به ۱۴٫۵ ساعت وبگردی در کنار ۳۴٫۵ ساعت مکالمه روی شبکه ۳G هر کدام به اندازه ای قابل توجه بهتر از دیگر پرچمدارهای ۲۰۱۸ است.

این نتایج باتری از یک باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری ارایه شده است که نمایشگر ۶٫۶ اینچی FHD+ امولد را تغذیه می کند. هر چند که رزلوشن دستگاه FHD+ است اما اندازه ۶٫۶ اینچی اصلا کوچک نیست. نمایشگری که حسگر اثرانگشت یکپارچه با آن است.

سرعت شارژ شدن باتری ویوو نکس اس (Vivo Nex S)

اما فقط عمر باتری نیست که ویوو نکس اس (Vivo NEX S) را جذاب می کند. به شارژر ۲۲٫۵ واتی آن نگاه کنید که این باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری را تنها در مدت ۳۰ دقیقه تا ۵۰٪ شارژ می کند! شخصا از نظر عمر باتری شدیدا جذب ویوو نکس اس (Vivo NEX S) شده ام. نظر شما چیست؟ فکر می کنید این عالی نیست؟ همه پرچمدارها باید چنین خروجی را ارایه کنند، اینطور نیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *