خانه / تکنولوژی / عمر باتری وان پلاس ۶ مشخص شد، کمتر از وان پلاس ۵T بیشتر از گلکسی اس ۹ پلاس
کاکوفایل

عمر باتری وان پلاس ۶ مشخص شد، کمتر از وان پلاس ۵T بیشتر از گلکسی اس ۹ پلاس

وان پلاس ۶ با باتری ۳۳۰۰ میلی آمپری عرضه شده است، دقیقا همان حجمی که باتری وان پلاس ۵ و وان پلاس ۵T دارند. با توجه به چیپست جدیدتر و بهینه تر اسنپدراگون ۸۴۵ و البته نمایشگر کمی بزرگتر، انتظار می رود که عمر باتری تقریبا یکسان باقی بماند اما شاهد موضوعی متفاوت با پیش بینی خود هستیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا عمر باتری وان پلاس ۶ را بررسی کنیم.

عمر باتری وان پلاس 6

عمر باتری وان پلاس ۶

همانطور که در جدول بالا می بینید، طبق تست های Phonearena باتری وان پلاس ۶ می تواند در استفاده ممتد تا ۸ ساعت و ۱۰ دقیقه به شما پاسخ بدهد. این عدد را می توان بیشتر از گلکسی اس ۹ پلاس و کمتر از وان پلاس ۵T دانست! جالب است که عمر باتری وان پلاس ۵ بیشتر از وان پلاس ۵T و وان پلاس ۵T بیشتر از وان پلاس ۶ است! این یعنی افت سه نسل که تقریبا اگر بخواهیم درصدی حساب کنیم از وان پلاس ۵ به وان پلاس ۶ شاهد افت ۱۲٪ افت خواهیم بود. به صورت کلی در مقایسه با رقبا می توان گفت که عملکرد متوسط رو به بالا دارد و بهتر است برای تست Gsmarena منتظر بمانیم.

اما سرعت شارژ شدن! می دانیم که وان پلاس فناوری شارژ سریع خود به نام Dash Charge را دارد. همانطور که در جدول زیر خواهید دید، وان پلاس ۶ در بین رقبای موجود سریع ترین مدت زمان شارژ را دارد. این یعنی باتری وان پلاس ۶ تنها در مدت ۸۰ دقیقه (یک ساعت و بیست دقیقه) از ۰ تا ۱۰۰٪ شارژ می شود.

مدت زمان شارژ شدن وان پلاس 6

مدت زمان شارژ شدن وان پلاس ۶

جالب است که با وجود شارژر یکسان و حجم باتری یکسان اما وان پلاس ۶ نسبت به دو نسل پیشین خود سریع تر شارژ می شود. نظر شما درباره عملکرد وان پلاس ۶ در زمینه باتری چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *