خانه / تکنولوژی / عمر باتری وان پلاس ۵T مشخص شد، کمتر از وان پلاس ۵
کاکوفایل

عمر باتری وان پلاس ۵T مشخص شد، کمتر از وان پلاس ۵

وان پلاس ۵T با مشخصات سخت افزاری متفاوت و بهبودهای قابل توجهی نسبت به نسل قبلی خود یعنی وان پلاس ۵ (Oneplus 5) ارایه شده اما یک نکته تغییری نداشته و آن حجم باتری است! وان پلاس ۵T نیز همانند نسل قبلی خود با باتری ۳۳۰۰ میلی آمپری ارایه شده که با توجه به عریض تر شدن نمایشگر و پیکسل های بیشتر، می توان انتظار کاهش عمر باتری را داشت. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا عمر باتری وان پلاس ۵T را با هم بررسی کنیم.

عمر باتری وان پلاس 5T

عمر باتری وان پلاس ۵T

همانطور که در تصویر بالا که از وب سایت GSMArena منتشر شده می بینید، وان پلاس ۵T با افت ۱ ساعته در نتیجه کلی نسبت به وان پلاس ۵ در مکانی پایین تر قرار گرفته است. البته که این افت یک ساعته خیلی اهمیتی ندارد اما افت در زیر شاخه های پخش ویدیو و وبگردی به شکلی قابل تامل تر دیده می شود. جالب اینکه مدت زمان مکالمه افزایش داشته و دلیل آن را متوجه نمی شویم! با شرایطی که سخت افزار و سیستم عامل یکسان است، چه چیزی می تواند سبب عمر باتری بیشتر در مکالمه شده باشد؟

عمر باتری وان پلاس ۵ را در تصویر زیر می بینیم:

عمر باتری وان پلاس 5

عمر باتری وان پلاس ۵

همانطور که می بینید نزدیک به ۲ ساعت در پخش ویدیو و نیم ساعت در وبگردی شاهد افت عملکرد هستیم اما در مکالمه حدود ۳ ساعت افزایش رقم خورده است.

مدت زمان شارژ شدن وان پلاس ۵T با Dash Charge

وان پلاس ۵T به لطف فناوری Dash Charge وان پلاس می تواند بسیار سریع شارژ شود. شارژ شدن ۰ تا ۱۰۰ درصد باتری ۳۳۰۰ میلی آمپری آن تنها ۵۵ دقیقه به طول می انجامد که فوق العاده است. جالب اینکه این مدت برای رسیدن به ۶۰ درصد برابر ۳۰ دقیقه است! و نکته مهم اینکه این شارژر درون جعبه به شما ارایه می شود نه اینکه نیاز به هزینه اضافی برای خرید آن باشد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *