خانه / تکنولوژی / عمر باتری اکسپریا ال ۲ (Xperia L2) مشخص شد، مدیاتک!
کاکوفایل

عمر باتری اکسپریا ال ۲ (Xperia L2) مشخص شد، مدیاتک!

اکسپریا ال ۲ جدیدترین عضو خانواده اکسپریا ال است که در رده میان رده های اقتصادی سونی یا شاید هم پایین رده، عرضه شده است. در حقیقت خانواده اکسپریا ال (Xperia L) حالا پایین ترین مشخصات سخت افزاری و البته کمترین قیمت را در بین محصولات این قول ژاپنی ارایه می کند. عمر باتری یکی از مواردی بود که در اکسپریا ال ۱ (Xperia L1) خیلی جالب توجه نبود، در ادامه با ترنجی همراه باشید تا عمر باتری اکسپریا ال ۲ (Xperia L2) را بررسی کنیم.

عمر باتری اکسپریا ال 2 (Xperia L2)

عمر باتری اکسپریا ال ۲ (Xperia L2)

اکسپریا ال ۲ (Xperia L2) با باتری ۳۳۰۰ میلی آمپری نسبت به نسل قبلی خود یعنی اکسپریا ال ۱ (Xperia L1) که باتری ۲۶۲۰ میلی آمپری داشت، انتظار عملکرد خیلی بهتری را در کاربران ایجاد می کند. در عمل اما می بینیم که تفاوت عمر باتری اکسپریا ال ۲ با اکسپریا ال ۱ خیلی زیاد نیست اما در بخش وبگردی شاهد افزایش عملکرد هستیم که خب همین عملکرد خیلی قابل توجه نیست، آن هم برای یک موبایل ۵٫۵ اینچی HD و باتری ۳۳۰۰ میلی آمپری. پخش ویدیو نسبت به نسل قبل کاهش پیدا کرده و مدت زمان مکالمه با وجود افزایش عملکرد حدود ۴۰٪ نسبت به نسل قبل اما هنوز نسبت به عمر باتری های ۲۰ ساعته و حتی بیشتر برای مکالمه، عملکرد ضعیفی است.

درباره مدت زمان شارژ شدن اکسپریا ال ۲ (Xperia L2) یا نوع شارژر همراه آن صحبتی نشده است اما نمی توان انتظار عملکردی بهتر ۳۰٪ شارژ در ۳۰ دقیقه اکسپریا ایکس ای ۲ داشت.

به صورت کلی تمام این ضعف در عملکرد باتری اکسپریا ال ۲ (Xperia L2) را می توان متوجه سخت افزار آن که چیپست مدیاتک MT6737T است دانست، نظر شما چیست؟ این عملکرد برای شما قابل قبول است؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *