خانه / تکنولوژی / طرح مفهومی گوشی منعطف سامسونگ را ببینید
کاکوفایل

طرح مفهومی گوشی منعطف سامسونگ را ببینید

گلکسی اس ۱۰ (Galaxy S10) هر چند پرچمدار اصلی سامسونگ است اما موبایل منعطف سامسونگ قطعا ستاره درخشان این شرکت کره ای خواهد بود. تا کنون فقط نمایشگر سامسونگ Infinity Flex رسما معرفی شده و دید گنگی از آن به ما داد. در ادامه به ترنجی همراه باشید تا طرح مفهومی گوشی منعطف سامسونگ را با هم ببینیم.

همانطور که می بینید، تصور دلچسب تری نسبت به آنچه سامسونگ ارایه کرد را می بینیم، البته تا حدودی! نمایشگر کم حاشیه تر را می توان بخش پیشرفت داشته در این طرح مفهومی گوشی منعطف دانست و امیدواریم که طرح نهایی هم همینطور باشد.

نکته منفی این طرح مفهومی موبایل منعطف سامسونگ را می توان بخش لولا دانست. بخشی که کاملا روی هم جمع نمی شود و فاصله دارد. در نمایشگر معرفی شده سامسونگ این بخش کاملا مشخص نبود اما در موبایل منعطف FlexPai همینطور بود.

بامداد پنج شنبه هفته گذشته بود که نمایشگر سامسونگ Infinity Flex رسما معرفی شد. پس از مشخص شدن رزلوشن و نسبت تصویر نمایشگر منعطف سامسونگ Infinity Flex دیدیم که سامسونگ فکر می کند موبایل منعطف سامسونگ حداقل در مقیاس ۱ میلیون عدد تولید می شود. حالا پس از همه این ها مشخص شده است که قیمت موبایل منعطف سامسونگ ۱۷۷۰ دلار است و آخر زمستان عرضه می شود.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این طرح مفهومی موبایل منعطف سامسونگ چقدر به واقعیت نزدیک باشد؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *