خانه / تکنولوژی / طراحی گلکسی اس ۱۰ لایت احتمالا به این شکل است
کاکوفایل

طراحی گلکسی اس ۱۰ لایت احتمالا به این شکل است

درباره گلکسی اس ۱۰ لایت تا کنون می دانیم که حسگر اثرانگشت روی لبه خواهد داشت، نمایشگرش تخت و از نوع Infinity O است و احتمالا دوربین دوگانه اصلی داشته باشد. امروز یک رندر از منابع نزدیک به سامسونگ درباره گلکسی اس ۱۰ لایت منتشر شده که ارزش مرور را دارد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

رندر گلکسی اس ۱۰ لایت

رندر گلکسی اس ۱۰ لایت

در این رندر هر چند که حاشیه نمایشگر قابل توجه است و شاید به اندازه چیزی بین آیفون Xs و آیفون Xr حتی دیده شود اما به دلیل تقارن حاشیه های نمایشگر، زیبایی بیشتری دیده می شود. حتی در این طراحی، تخت بودن نمایشگر گلکسی اس ۱۰ لایت (Galaxy S10 Lite) را شخصا می پسندم و باید سامسونگ همواره یک پرچمدار با نمایشگر تخت عرضه کند، هر چند که می دانیم شاید گلکسی اس ۱۰ لایت مشخصات پرچمدار نداشته باشد.

دوربین سلفی تکی درون نمایشگر گلکسی اس ۱۰ لایت قرار دارد و از سوراخ نمایشگر به شما نگاه می کند. بالای نمایشگر آیکون تشخیص چهره را می بینیم که احتمالا به معنی اضافه شدن سیستم تشخیص چهره ۲ بعدی به گلگسی اس ۱۰ لایت است.

پیش از این رندری از گلکسی اس ۱۰ لایت دیدیم که حضور جک ۳.۵ میلی متری را حداقل روی ارزان ترین نسخه خانواده گلکسی اس ۱۰ نشان می داد. همچنین پورت USB C، بلندگوی تکی و میکروفون اصلی یک چینش خیلی ساده و قابل انتظار برای یک موبایل سامسونگ را نشان می دهد. در حقیقت این همان پلتفرمی است که تا کنون سامسونگ داشته است.

موضوع دیگری که از همین لبه می بینیم، دکمه های تنظیم حجم صدا و احتمالا بیکسبی است که در سمت چپ گلکسی اس ۱۰ قرار گرفته است و این همان تصمیم قبلی سامسونگ در موبایل هایی مانند گلکسی اس ۸ است. حسگر اثرانگشت اما در نمای بعدی رندر گلکسی اس ۱۰ لایت مشخص است. حسگر اثرانگشت روی لبه سمت راست گلکسی اس ۱۰ لایت قرار دارد.

نظر شما چیست؟ این گلکسی اس ۱۰ لایت است؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *