خانه / تکنولوژی / طراحی دوربین سه گانه هوآوی نوا ۴ (Huawei Nova 4) در تیزر رسمی دیده شد
کاکوفایل

طراحی دوربین سه گانه هوآوی نوا ۴ (Huawei Nova 4) در تیزر رسمی دیده شد

چهار روز دیگر تا معرفی رسمی هوآوی نوا ۴ در تاریخ ۲۶ آذرماه فاصله داریم و حالا تنها نماییی از دستگاه که به صورت رسمی تایید نشده بود، تایید شد. طراحی دوربین سه گانه هوآوی نوا ۴ (Huawei Nova 4) در تیزر رسمی دیده شده و در ادامه با هم درباره آن صحبت خواهیم کرد، با ترنجی همراه باشید.

دوربین سه گانه هوآوی نوا ۴

دوربین سه گانه هوآوی نوا ۴

پنج روز پیش بود که هوآوی نوا ۴ را در تیزر رسمی ویدیویی دیدیم و طراحی قاب جلویی آن کاملا مشخص بود. همچنین سه روز پیش در ترنجی خواندیم دوربین ۴۸ مگاپیکسلی هوآوی نوا ۴ نیز تایید شد ولی همچنان برند لایکا روی آن قرار ندارد و عنوان AI Camera را یدک می کشد. دوربین سه گانه دیگر برای هوآوی موضوع جدیدی نیست. آنها یک سال است که دوربین سه گانه روی پرچمدار های خود ارائه کردند و جز استفاده از دوربین سه گانه برای دستگاهی در رده پرچمدار اقتصادی برای سال ۲۰۱۹ آنها انتظار نمی رود.

همانطور که در پوستر رسمی هوآوی برای هوآوی نوا ۴ می بینید، علاوه بر تایید مجدد تاریخ رونمایی که ۲۶ آذر خواهد بود، نمایی از قاب پشتی نوا ۴ با دوربین سه گانه دیده می شود. اینجا ما یک دوربین سه گانه با طراحی شبیه به دوربین سه گانه هوآوی پی ۲۰ پرو داریم. همچنین حسگر اثر انگشت روی قاب پشتی در نظر گرفته شده است تا در هزینه‌های این پرچمدار اقتصادی صرفه جویی شود.

رنگ گرادیانت بنفش به قرمز هوآوی نوا ۴ شاید به زیبایی رنگ های دیگر گرادیانت هوآوی نباشد اما خاص بودن را به این دستگاه آورده است. نظر شما درباره هوآوی نوا ۴ چیست؟ فکر می کنید با یک پرچمدار اقتصادی روبرو هستیم یا یک میان رده لوکس؟ این موضوع با مشخص شدن چیپست دستگاه معلوم خواهد شد. اگر از کایرین ۹۸۰ استفاده شده باشد یک پرچمدار اقتصادی و اگر از کایرین ۷۱۰ بهره برده شود یک میان رده‌ی لوکس نام خواهد گرفت.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *