خانه / تکنولوژی / صحنه ای از فصل هشت گیم آف ترونز اتحاد فینترفل با کلیسی را نشان می دهد!
کاکوفایل

صحنه ای از فصل هشت گیم آف ترونز اتحاد فینترفل با کلیسی را نشان می دهد!

اجازه بدهید صبح روز پر از خبر فناوری مربوط به نمایشگاه CES 2019 را با یک خبر مربوط به سریال پرطرفدار گیم آف ترونز آغاز کنیم! ما در ترنجی خواندیم که فصل هشت گیم آف ترونز (Game Of Thrones)‌ فروردین ۹۸ رسما پخش می شود. امروز اما HBO یک تریلر از تمام سریال هایی که در آینده ارایه خواهد شد منتشر کرده و جای هیچ تعجبی نیست که همه چشم ها روی GoT باشد! در این تریلر صحنه ای از فصل هشت گیم آف ترونز دیده می شود که اتحاد فینترفل با کلیسی را نشان می دهد، موضوعی کاملا قابل پیش بینی! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا آن را ببینیم.

فصل هشت GoT

فصل هشت GoT

دو صحنه کوتاه از فصل هشت گیم آف ترونز در این تریلر دیده می شود. ابتدا اژدهایی که به وینترفل می آید و سپس ملاقات سانسا که حالا حاکم شمال است، کلیسی و جان‌اسنو که حالا این‌ریلشن‌شب تشریف دارند(!). سانسا که مانند خواهر جان بوده و با هم بزرگ شده اند، شمال را پیش‌کش کلیسی می کند اما در لهنش دلخوری مبرهنی (!) وجود دارد!

سریال های دیگری هم در این تریلر HBO دیده می شوند اما منِ وارسته از دنیا به همان GoT دلبسته ام و از آن جا که می دانم شما هم به آن علاقه دارید، متمرکز بر آن صحبت کردم. اگر درباره سریال های دیگری که در این تریلر HBO دیدیم نظری دارید، با ما در ترنجی آن را در میان بگذارید.

در ادامه تریلر HBO را که نمی دانم چرا آپارت آن را پاک کرد، در ترنجی آپلود کردم تا با هم ببینیم:

منتظر فصل هشت GoT هستید؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *