خانه / تکنولوژی / شیائومی Mi A1 به‌روزرسانی آزمایشی اندروید ۹ پای را دریافت کرد
کاکوفایل

شیائومی Mi A1 به‌روزرسانی آزمایشی اندروید ۹ پای را دریافت کرد

Xiaomi-Mi-A1 شیائومی Mi A1 به‌روزرسانی آزمایشی اندروید 9 پای را دریافت کرد

چند هفته پیش بود که شیائومی فایل به‌روزرسانی اندروید ۹ را برای اسمارت‌فون Mi A2 منتشر کرد، به نظر می‌رسد حالا نوبت به Mi A1 رسیده است تا این به‌روزرسانی را دریافت کند.

یکی از کاربران گوگل پلاس به تازگی یک اسکرین شات از بخش به‌روزرسانی گوشی خود را منتشر کرده که دریافت به‌روزرسانی اندروید ۹ را نشان می‌دهد. در این صفحه به وضوح به نسخه بتا اندروید پای و ویژگی‌هایی که این به‌روزرسانی به ارمغان می‌آورد، اشاره شده است.

Xiaomi-Mi-A1-Android-9-Pie-Beta-488x800 شیائومی Mi A1 به‌روزرسانی آزمایشی اندروید 9 پای را دریافت کرد

متاسفانه در جستجوهای اینترنتی تصویر دیگری از این به‌روزرسانی پیدا نشد، هم‌چنین شیائومی نیز به صورت رسمی انتشار این آپدیت را تایید نکرده است؛ بنابراین ممکن است این خبر تنها یک شایعه باشد. از آن‌جا که شیائومی Mi A1 عضوی از خانواده اندروید وان است، انتظار می‌رفت که به‌روزرسانی با سرعت هرچه بیش‌تر آماده انتشار شود.

اگر انتشار نسخه بتا اندروید ۹ برای این هندست واقعیت داشته باشد، شیائومی توانسته است عملکرد قابل قبولی را در این زمینه از خود نشان دهد. از آن‌جا که از عرضه شیائومی Mi A1 حدود یکسال می‌گذرد، انتظار می‌رفت این به‌روزرسانی در سال ۲۰۱۹ عرضه شود.

مطمئنا انتشار زودهنگام این به‌روزرسانی خبر خوبی برای دارندگان شیائومی Mi A1 است؛ انتظار می‌رود نسخه نهایی این نسخه از اندروید تا پایان سال ۲۰۱۸ و یا اوایل ۲۰۱۹ به صورت رسمی منتشر شود.

نوشته شیائومی Mi A1 به‌روزرسانی آزمایشی اندروید ۹ پای را دریافت کرد اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *