خانه / تکنولوژی / شرکت BOE Technology نمایشگر OLED منعطف موبایل منعطف هوآوی را خواهد ساخت
کاکوفایل

شرکت BOE Technology نمایشگر OLED منعطف موبایل منعطف هوآوی را خواهد ساخت

بیش از یک ماه پیش بود که در ترنجی خواندیم ممکن است هوآوی اولین برند ارایه کننده موبایل منعطف باشد و همچنین ثبت اختراع موبایل منعطف هوآوی ثبت شده است. خب مشخصا در حال حاضر یکی از گزینه هایی که می تواند هوآوی را برای این هدف تامین کند، سامسونگ است چون این شرکت می تواند نمایشگر OLED منعطف تولید کند. حالا اما خبر می رسد که شرکت BOE Technology نمایشگر OLED منعطف موبایل منعطف هوآوی را خواهد ساخت! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا ببینیم اوضاه از چه قرار است.

نه من هم مثل شما شرکت BOE را نمی شناختم اما با کمی جستجو به این رسیدم که حتی پنل ۲۷ اینچی ۸K هم تولید کرده که خب در نوع خود قابل توجه است. امروزه یک گزارش جدید از رسانه های کره ای ادعا می کند هوآوی با شرکت BOE برای ایجاد نخستین تلفن همراه هوشمند منعطف، همکاری کرده است. شرکت BOE Technology اولین شرکت چینی در زمینه پنل های مسطح بود که در سال ۲۰۱۷ تولید OLED انعطاف پذیر را آغاز کرد. این گزارش می گوید BOE پنل های انعطاف پذیر ۸ اینچی OLED را تولید خواهد کرد که هوآوی در تلفن های هوشمند خود استفاده می کند.

BOE

BOE

علاوه بر این، در این گزارش خاطرنشان می شود که شرکت BOE دریافت سفارشات را برای توسعه چهار نمونه اولیه پنل های قابل انعطاف برای دو سازنده گوشی های هوشمند مختلف که تاکنون نام گذاری نشده است، دریافت کرد. هنوز معلوم نیست که آیا BOE قادر خواهد بود که تقاضای عرضه یکی از دو تولید کننده گوشی هوشمند را تامین کند یا خیر اما به نظر می رسد با این خبر هوآوی در لیست قعطی قرار دارد.

نظر شما چیست؟‌ فکر می کنید اولین موبایل هوشمند منعطف هم مثل اولین موبایل کم حاشیه از چین خواهد برخواست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *