خانه / دنیای خودرو / شرایط فروش و پیش‌فروش کوییک در مدل‌های مختلف اعلام شد +قیمت
کاکوفایل

شرایط فروش و پیش‌فروش کوییک در مدل‌های مختلف اعلام شد +قیمت

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا طبق وعده چند روز گذشته خود از امروز فروش و پیش‌فروش کوییک، خودروی جدید خود را آغاز کرد که این فروش به صورت محدود بوده و به احتمال فراوان قبل از موعد مقرر سایت ثبت نام این خودرو بسته خواهد شد.

از ویژگی‌های گفته‌شده برای این خودروی جدید ایرانی می‌توان به  این خودرو دارای فرمان برقی، استارت دکمه ای، گیربکس اتوماتیک،سیستم ورود بدون کلید، دوربین دنده عقب، مولتی مدیا، سیستم پایش فشار باد تایرها و سیستم کنترل صوتی حرفه ای اشاره کرد. آپشن‌های دیگری نیز در کوییک وجود دارد که می‌تواند در جذابیت این محصول جدید سایپا برای کاربران تاثیر زیادی خواهد داشت.

طبق اعلام این شرکت خودروسازی، کوییک در سه تیپ مختلف به مشتری عرضه می‌شود که خریدار می‌تواند طبق نیاز و قدرت خرید خود نسبت به خرید این خودرو اقدام کند. کوییک دنده‌ای ساده با قیمت ۳۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان فروخته خواهد شد و کوییک اتوماتیک فول نیز با قیمت ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به مشتری عرضه می‌گردد. بالاترین قیمت کوییک برای مشتریان ایرانی در مدل کوییک اتوماتیک فول است که با قیمت ۴۲ میلیون تومان در این طرح فروش برای مشتری آب میخورد!

البته نکته عجیب در این بخشنامه صادر شده جمله ایست که در زیر قیمتها درج شده که شاید خیلی از مشتریان آن را ندیده باشند و نشان می‌دهد قیمتها قطعی نیست و احتمال کم و زیاد آنها در دعوتنامه وجود دارد.

قیمت نهایی پس از تایید کتبی شورای محترم رقابت در دعوتنامه ها اعلام خواهد شد!

نکته دیگر در این اطلاعیه و شرایط فروش، فروش فوری بودن صرفا یک مدل از کوییک است که اتفاقا گران‌ترین مدل کوییک نیز هست. سایپا در این طرح فروش صرفا مدل کوییک اتوماتیک فول را به صورت فروش فوری و با تحویل ۳۰ روزه عرضه کرده است و سایر مدل ها به صورت پیش‌فروش قابل ثبت نام است. کوییک اتوماتیک فول در رنگ های سفید، مشکی، نوک مدادی، آبی تیره قابل ثبت‌نام است.

سایپا از تبلیغات انجام شده برای سوگلی جدیدش نیز استفاده کرده و سود مشارکت در پیش فروش کوییک را از ۱۶ درصد معمول سایر خودروها، به ۱۵ درصد کاهش داده است و به نحوی جبران هزینه تبلیغاتش نیز در این بین انجام شده است!

همچنین مشتریان این خودروی جدید می‌توانند با حداقل نقدینگی ۱۶ میلیون تومان و حداکثر ۲۱ میلیون تومان، برای خودروی مد نظرشان ثبت نام نمایند.اولین موعد تحویل خودروهای پیش فروشی فروردین ۹۷ و آخرین موعد تحویل شهریور ۹۷ بوده و در رنگ‌های سفید، مشکی، نوک مدادی، آبی تیره به متقاضیان عرضه می‌شود.

مشتریان و متقاضیان خرید این خودروی جدید می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی این شرکت به آدرس: http://www.saipacorp.com سفارش خود را ثبت کنند.

طبق توصیه‌های مسئولین سایپا توجه به دو نکته از اهمیت بالایی برخودار است:

مردم توجه کنند صرفا به حساب شرکت سایپا پول را واریز کنند و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت وجهی نپردازند و بدیهی است در هر لحظه‌ای که ظرفیت موجود کوییک به اتمام برسد، امکان ثبت‌نام بسته خواهد شد.

نوشته شرایط فروش و پیش‌فروش کوییک در مدل‌های مختلف اعلام شد +قیمت اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *