خانه / دنیای خودرو / شرایط فروش نقد و اقساط ایرتویا برای خودروی هیبریدی تویوتا پریوس (بهمن ۹۶)
کاکوفایل

شرایط فروش نقد و اقساط ایرتویا برای خودروی هیبریدی تویوتا پریوس (بهمن ۹۶)

به گزارش چرخان، بهمن ماه را شاید بتوان ماه فروش‌های ویژه با شرایط طلایی برای صنعت خودرو نامید چرا که شرکتهای مختلف داخلی و خارجی به مناسبت دهه فجر و همچنین نزدیکی به عید نوروز، شرایط ویژه با تسهیلات خوبی را ارائه می‌کنند تا بتوانند خودروهای خود را بیش از پیش به مردم بفروشند.

ایرتویا نیز از این قافله عقب نمانده و شرایط فروش نقد و اقساط را برای یکی از خودروهای محبوب و پرفروش هیبریدی خود یعنی تویوتا پریوس برقرار کرده است.

تویوتا پریوس در این طرح فروش در ۳ تیپ مختلف به فروش می‌رسد: تیپ c، تیپ ۲ و تیپ ۳ که همگی با مدل ۲۰۱۷ به مشتریان عرضه خواهند شد. تویوتا پریوس تیپ c با قیمت ۱۹۹ میلیون تومان با احتساب تمامی هزینه‌های جانبی قانونی قیمت گذاری شده است. تیپ ۲ نیز با قیمت نهایی ۲۰۲ میلیون تومان و تیپ ۳ با قیمت قطعی و نهایی ۲۰۸ میلیون تومان که کاملترین تیپ تویوتا پریوس هست، به مشتریان تحویل خواهد شد.

حداقل پیش پرداخت لازم برای تیپ c در این طرح ۱۰۱ میلیون تومان بوده و حداکثر نقدینگی لازم ۱۳۹ میلیون تومان است. هزینه ترهین اعتباری و بیمه بدنه که جزو موارد قانونی نیست ولی به دلیل اعتباری بودن فروش، اجباری است، در زمان ثبت نام اخذ خواهد شد.

حداقل پیش پرداخت لازم برای تیپ ۲ در این طرح ۱۰۴ میلیون تومان بوده و حداکثر نقدینگی لازم نیز ۱۴۲ میلیون تومان تعیین شده است. همچنین برای ثبت نام تویوتا پریوس تیپ ۳ مشتری می‌بایست با انتخاب حداقل پرداختی ۱۱۰ میلیون تومان یا حداکثر پیش پرداخت ۱۴۸ میلیون تومان، ثبت نام خود را انجام دهد.

در هر ۳ تیپ تویوتا پریوس، تسهیلات ۶۰، ۸۰ و ۹۸ میلیون تومانی توسط ایرتویا ارائه شده است که مشتری بنا بر قدرت پرداخت خود می‌تواند اقساط این تسهیلات را در بازه ۶ تا ۱۸ ماهه پرداخت نماید. سود تسهیلات ارائه شده در این طرح فروش ۱۲ تا ۲۱ درصد بوده و طی ۲۵ روز کاری خودرو به مشتری تحویل داده خواهد شد.

همچنین ایرتویا به متقاضیان خرید تویوتا پریوس در این طرح فروش ۷ سال یا ۲۰۰ هزار کیلومتر گارانتی باتری سیستم هیبریدی به صورت ویژه ارائه می‌دهد.همچنین این شرکت که نمایندگی رسمی محصولات تویوتا در ایران است نسبت به فعالیت شرکتهای غیررسمی واردات محصولات تویوتا هشدار داده و از احتمال تخلفات آن گفته است.

تویوتا پریوس

نوشته شرایط فروش نقد و اقساط ایرتویا برای خودروی هیبریدی تویوتا پریوس (بهمن ۹۶) اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *