خانه / دنیای خودرو / شرایط فروش بیسو B3 و بیسو B5 اعلام شد (آذر ۹۷)
کاکوفایل

شرایط فروش بیسو B3 و بیسو B5 اعلام شد (آذر ۹۷)

بیسو B3

شرایط فعلی کشور برای واردات خودروهای خارجی با کیفیت از برندهای معتبر دنیا باعث شده تا بسیاری از شرکت‌های واردکننده خودروهای چینی فرصت را غنیمت شمرده و عملا این بازار را به دست بگیرند که البته در بین این برندهای چینی محصولات با کیفیتی نیز وجود دارد ولی حالا شرایط فروش محصولاتی از جمله بیسو B3 و بیسو B5 به قدری عجیب است که برای فهم ماجرا کافیست به قیمت برندهایی مثل رنو و تویوتا در سال گذشته و شرایط فروششان نگاه کنید.

به گزارش چرخان، شرکت سیف خودرو نماینده برند چینی بیسو در اطلاعیه‌ای از شرایط فروش جدید محصولات این برند در کشورمان خبر داد که علیرغم دریافت پیش پرداخت بالا و همچنین مشخص کردن قیمت خودرو در بخش توضیحات از غیرقطعی بودن قیمت اعلام شده خبر داده است.

اولین خودرو عرضه شده در این طرح فروش بیسو B3 است که با پیش پرداخت ۹۰ میلیون تومان قابلیت ثبت سفارش دارد. قیمت غیرقطعی اعلامی برای این محصول ۱۸۰ میلیون تومان عنوان شده و زمان تحویل نیز خردادماه ۹۸ قید شده است.

دومین خودروی عرضه شده توسط این شرکت بیسو B5 است که با پیش پرداخت ۱۲۵ میلیون تومان قابل سفارش خواهد بود. قیمت غیرقطعی این خودرو نیز ۲۵۰ میلیون تومان اعلام گردیده است که زمان تحویل آن برای خردادماه سال ۱۳۹۸ قید شده است.

البته این پیش فروش از هفته جاری آغاز خواهد شد و جزئیات دقیق آن در بخشنامه مجزایی که برای مشتریان اطلاع رسانی خواهد، اعلام می‌گردد. گفتنی است که شرایط فروش اعلامی در حالی است که طبق مصوبات وزارت صنعت عملا این پیش فروش به دلیل وجود موانع وارداتی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و احتمالا خبرهایی از رفع این موانع به این شرکت رسیده است.

نوشته شرایط فروش بیسو B3 و بیسو B5 اعلام شد (آذر ۹۷) اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *