خانه / تکنولوژی / شایعه: سری (Galaxy A (2018 مجهز به دکمه Bixby خواهند بود
کاکوفایل

شایعه: سری (Galaxy A (2018 مجهز به دکمه Bixby خواهند بود

طبق برخی از شایعات سری (۲۰۱۸) A گلکسی‌های سامسونگ مجهز به دکمه Bixby خواهند بود. یک شرکت چینی در روز یکشنبه اعلام کرد که تمامی گوشی‌های‌میان‌رده این شرکت همانند پرچمداران ۲۰۱۷ مجهز به دکمه Bixby خواهند شد. این منبع همچنین اعلام کرد که سامسونگ محصولات خود را در سال آینده تجاری سازی می‌کند و تا قبل از سال ۲۰۱۸ آن‌ها را معرفی نخواهد کرد که مطابق با استراتژی معمول رونمایی محصولات سامسونگ می‌باشد. معمولا فصل تعطیلات دوره سودآوری برای تولید کنندگان لوازم الکترونیکی به حساب می‌آید. به نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد قبل از معرفی محصولات جدید در ماه های ژانویه و فوریه، پیشنهادات موجود را ترویج دهد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

هیچ جزئیات دیگری از این منبع ارائه نشده است اما با این حال شاهد پیدایش شایعات فراوانی درباره سری (Galaxy A (2018 در ماه‌های اخیر در اینترنت خواهیم بود. همچنین گفته شده است که شرکتی در سئول درحال آماده سازی تراشه‌های کاملا جدید برای نسل‌های بعدی خود است. علاوه بر این، با درنظر گرفتن ایده تجهیز آن‌ها به پنل‌های Infinity Display که پیشتر در سال جاری اعلام شده است، پیش بینی می‌شود بسیاری از ویژگی های Galaxy S8، Galaxy S8 Plus و Galaxy Note 8 به سری گوشی‌های میان‌رده سامسونگ برسند. همچنین احتمال وجود این ویژگی‌ها در سری (Galaxy C (2018 نیز وجود دارد.

ظاهرا گوشی‌های بعدی سری A این شرکت (Galaxy A3 (2018)، Galaxy A5 (2018) و Galaxy A7 (2018 باشند. هرچند هنوز مشخص نشده است که آیا سامسونگ قصد انتخاب نام‌های دیگری را دارد یا نه. تولید کننده کره ای، به طور معمول رویدادهای خود را برای رونمایی از دستگاه های سری Galaxy A برگزار می‌کند و احتمالا  امسال نیز همینطور خواهد بود. خانواده گلکسی (A (2017 در ماه ژانویه بطور رسمی معرفی شدند و موفقیت خوبی را کسب کردند. ممکن است سری جدید در همین بازه‌ی زمانی و قبل از برخورد به بازار اواخر زمستان عرضه شوند. همچنین به نظر می‌رسد دستگاه‌های آینده در غرب به عنوان اصلی ترین محصولات میان‌رده سامسونگ و بسته به مدل دقیق و بازار خاص با قیمتی بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ دلار در خرده فروشی‌ها به فروش برسند.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *