خانه / تکنولوژی / شارژ سریع آیفون با قدرت ۱۸ وات به صورت جداگانه توسط اپل به فروش می رسد
کاکوفایل

شارژ سریع آیفون با قدرت ۱۸ وات به صورت جداگانه توسط اپل به فروش می رسد

داستان اپل و شارژر سریع هم را باید به قول سوگند اینطور توصیف کرد: “این قصه ناقص سر تکمیل ندارد” و واقعا سر تکمیل ندارد هر چند که امروز خبر می رسد شارژ سریع آیفون با قدرت ۱۸ وات به صورت جداگانه توسط اپل به فروش می رسد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر گپ بزنیم.

شارژر سریع آیفون

شارژر سریع آیفون

متاسفم که باید بگویم این خبر به اندازه آن چیزی که در ظاهر به نظر می رسد خوشحال کننده نیست، به همین دلیل با آن مقدمه به سراغش رفتیم. این شارژر که می بینید همان شارژر ۱۸ واتی آیپد پرو است که حالا اپل منت بر سر خریداران آیفون گذاشته و آن را به صورت جداگانه هم می فروشد. یعنی شما برای سریع شارژ کردن آیفون های جدید خود نیاز نیست یک آیپد پرو بخرید تا شارژر ۱۸ واتی اصلی اپل را داشته باشید، بلکه حالا می توانید خود شارژر را جداگانه تهیه کنید! (به حق چیزهای ندیده و نشنیده) شما می توانید با این شارژر سریع ۱۸ واتی آیفون های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ را سریع تر شارژ کنید. این آیفون ها عبارت اند از:

آیفون ۸
آیفون ۸ پلاس
آیفون X
آیفون Xs
آیفون Xs مکس

در حقیقت شما ۲۹ دلار برای خریدن شارژر سریع ۱۸ واتی اپل می پردازید که در درجه اول صحبت ویژه ای در مقابل شارژر ۴۰ واتی هوآوی یا ۵۰ واتی اوپو ندارد و در درجه دوم حتی کابل USB C را هم همراه خود ندارد و دوباره باید برای آن هزینه کنید! خب بیایید خیلی بدبین نباشیم و نیمه پر لیوان که چه عرض کنم، ۱۰ دردصد پر لیوان را ببینیم، دیگر برای داشتن شارژر ۱۸ واتی اصلی اپل نیاز به خرید آیپد پرو نیست!

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این قصه ناقص سر تکمیل دارد یا ندارد؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *