خانه / تکنولوژی / شارژر وایرلس سریع گلکسی اس ۹ لو رفت، سرعت برابر با شارژر سریع سیمی
کاکوفایل

شارژر وایرلس سریع گلکسی اس ۹ لو رفت، سرعت برابر با شارژر سریع سیمی

شارژ بیسیم از زمانی که بیش از ۵ ساعت برای شارژ کردن یک باتری زیر ۲۰۰۰ میلی آمپر زمان نیاز داشت وارد بازار تلفن های همراه هوشمند شد تا زمان حال که قرار است شارژر وایرلس سریع گلکسی اس ۹ سرعت برابر با شارژر سریع سیمی آن داشته باشد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره این شارژر وایرلس سریع جدید بیشتر صحبت کنیم.

شارژر وایرلس سریع گلکسی اس 9

شارژر وایرلس سریع گلکسی اس ۹

همانطور که در تصاویر اصلی مطلب می بینید و روی تصویر محصول بالا مشخص شده است، احتمالا شارژر سریع گلکسی اس ۹ از دو سیم پیچ برای القای سریع تر شارژ بهره خواهد برد. نتیجه استفاده از دو سیم پیچ را می توان در فراهم شدن خروجی های ۹ ولت-۱٫۶۷ آمپر، ۹ ولت-۲ آمپر و ۱۲ ولت-۲٫۱ آمپر دید. بدین ترتیب می توان انتظار داشت که گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹+ با استفاده از شارژر سریع جدید سامسونگ پایاپای شارژر سیمی یا حتی سریع تر از آن نیز شارژ شود.

شارژر وایرلس سریع گلکسی اس 9

شارژر وایرلس سریع گلکسی اس ۹

این شارژر با کابل Type C به برق متصل خواهد شد. احتمالا به صورت کلی طراحی آن قابل تنظیم و در دو حالت ایستاده و خوابیده ممکن خواهدبود. روی قاب پشتی شارژر یک فن قرار خواهد داشت تا شارژر را خنک نگاه دارد و همچنین روی پایین پایه شارژر شاهد یک چراغ LED هستیم تا وضعیت شارژ دستگاه را بتوانید بدون نیاز به برداشتن آن چک کنید.

نظر شما درباره شارژر وایرلیس سریع گلکسی اس ۹ چیست؟ فکر می کنید اگر فاکتور “سرعت” در شارژرهای بیسیم بهبود پیدا کند آیا می توان از فاکتور “هزینه اضافی” چشم پوشید؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *