خانه / تکنولوژی / شارژر بی‌سیم جدید سامسونگ امکان شارژ همزمان گلکسی‌واچ و گلکسی‌نوت ۹ را خواهد داشت
کاکوفایل

شارژر بی‌سیم جدید سامسونگ امکان شارژ همزمان گلکسی‌واچ و گلکسی‌نوت ۹ را خواهد داشت

Screen-Shot-2018-07-21-at-6.27.57-PM-728x387 شارژر بی‌سیم جدید سامسونگ امکان شارژ همزمان گلکسی‌واچ و گلکسی‌نوت 9 را خواهد داشت

مراسم رونمایی از فبلت سامسونگ گلکسی‌نوت ۹ رسما مورد تایید قرار گرفته است و بر اساس برنامه‌ریزی زمانی، این رویداد در روز ۹ آگوست برگزار خواهد شد. با این وجود کمپانی کره‌ای به اسمارت‌واچ آینده خود موسوم به گلکسی‌واچ هیچ‌گونه اشاره‌ای نکرده است.

Samsungs-Wireless-Charger-Duo-can-charge-the-Galaxy-Watch-and-Note-9-simultaneously شارژر بی‌سیم جدید سامسونگ امکان شارژ همزمان گلکسی‌واچ و گلکسی‌نوت 9 را خواهد داشت

بر اساس آخرین شایعات، پیش‌بینی می‌شود که هر ۲ محصول پیشرفته سامسونگ به صورت هم‌زمان معرفی شوند. بنابراین احتمالا طی ماه آینده از گجت‌های گلکسی‌نوت ۹ و گلکسی‌واچ رونمایی خواهد شد. اکنون به نظر می‌رسد که سامسونگ تصمیم دارد تا همراه با این ۲ دستگاه، محصول جالب دیگری موسوم به Wireless Charger Duo را معرفی نماید.

Samsung-wireless-charger شارژر بی‌سیم جدید سامسونگ امکان شارژ همزمان گلکسی‌واچ و گلکسی‌نوت 9 را خواهد داشت

برخلاف کلیه شارژرهای بی‌سیم قبلی کمپانی، این محصول قابلیت شارژ هم‌زمان گلکسی‌واچ و گلکسی‌نوت ۹ را دارد و یا حداقل آن‌طور که بسته شارژر ادعا می‌کند، حتی قادر خواهید بود تا ۲ اسمارت‌فون سازگار را به صورت هم‌زمان شارژ کنید.

شارژر بی‌سیم جدید با قابلیت شارژ بی‌سیم سریع دوگانه سازگاری دارد و بر اساس شایعات با قیمت ۵۵ پوند در بریتانیا فروخته خواهد شد. در حال حاضر هیچ‌گونه جزئیات بیش‌تری پیرامون زمان عرضه و قیمت‌گذاری این محصول در سایر مناطق اعلام نشده است.

نوشته شارژر بی‌سیم جدید سامسونگ امکان شارژ همزمان گلکسی‌واچ و گلکسی‌نوت ۹ را خواهد داشت اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *