خانه / تکنولوژی / سونی موبایل ۲۰۰ نفر از کارمندان بخش اروپا خود را تعدیل می کند
کاکوفایل

سونی موبایل ۲۰۰ نفر از کارمندان بخش اروپا خود را تعدیل می کند

بر کسی پوشیده نیست که سونی موبایل درآمد و سهم بازار خود را روز به روز از دست می دهد. ژاپنی ها برای بخش اول این ضرر راه حلی دارند و امیدوارند تا ۵۰ درصد هزینه های خود را تا سال ۲۰۲۰ کاهش دهند. در همین راستا سونی موبایل ۲۰۰ نفر از کارمندان بخش اروپا خود را تعدیل می کند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا ببینیم اوضاع از چه قرار است.

طبق گزارش های رسیده سونی موبایل در اروپا قصد اجرای یک تعدیل نیرو قابل توجه را دارد. آن ها از ۱۲۰۰ نفر نیرو که ۸۰۰ نفر آن ها به صورت ثابت برای سونی موبایل کار می کنند ۲۰۰ نفر از نیروهای ثابت را برای کاهش هزینه های خود اخراج خواهند کرد. این افراد در Lund سوئد برای سونی مشغول به کار بودند.

این تعدیل نیرو پس از سه ماهه اول سال ۲۰۱۹ صورت خواهد پذیرفت. طبق برآوردهای سونی، این عمل به کاهش هزینه های آن ها تا ۵۰ درصد تا سال ۲۰۲۰ می شود. می دانیم که سونی به ۵G امیدوار است، همانطور که HTC چشم امیدش به آن است. احتمالا آن ها بار را سبک می کنند تا به آغاز همه گیر شدن فناوری ۵G رسیده و سپس سودده شوند.

با این حال سونی موبایل هنوز امید خود را از دست نداده و با قدرت می خواهد اولین موبایل با دوربین سه گانه و راهبرد جدید نسبت تصویر ۲۱:۹ را در اکسپریا ایکس زد ۴ ارایه کند. همچنین اکسپریا ایکس زد ۴ کامپکت، اکسپریا ایکس ای ۳ (Xperia XA3)، اکسپریا ایکس ای ۳ اولترا (Xperia XA3 Ultra) و اکسپریا ال ۳ (Xperia L3) را برای ارایه، آماده دارد.

همچنین حق اختراع موبایل شفاف و‌ موبایل منعطف سونی که منتشر شد و بسیار امیدوارکننده بود. نظر شما درباره آینده سونی موبایل چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *