خانه / تکنولوژی / سونی قصد دارد یک چهارم از کارمندان مرکز عملیات سونی موبایل در سوئد را اخراج کند!
کاکوفایل

سونی قصد دارد یک چهارم از کارمندان مرکز عملیات سونی موبایل در سوئد را اخراج کند!

Sony_mobile_in_Lund–flygbild_06_september_2014-1 سونی قصد دارد یک چهارم از کارمندان مرکز عملیات سونی موبایل در سوئد را اخراج کند!

در چند سال گذشته عملکرد شرکت سونی در بخش موبایل و گوشی‌های هوشمند با پیشرفت‌هایی روبه‌رو بوده است ولی در کل رضایت‌بخش نیست. در نتیجه شرکت مجبور به کاهش بودجه عمومی در بخش سرویس‌های خدماتی خود در سطح جهان شده است. در همین راستا از شهر لوند (Lund) سوئد که یکی از مراکز عملیاتی موبایل سونی در حال فعالیت است، گزارشاتی به گوش می‌رسد که شرکت سونی مجبور به حذف تعداد زیادی از فرصت‌های شغلی و تعدیل بخشی از نیروی انسانی خود شده و این اخبار به نقل از چند منبع مختلف تایید شده است.

Sony-Mobile-webb-1 سونی قصد دارد یک چهارم از کارمندان مرکز عملیات سونی موبایل در سوئد را اخراج کند!

به نظر می‌رسد بر این اساس سونی قصد دارد در شهر لوند حدود ۲۰۰ شغل را حذف نماید. لازم به ذکر است هم اکنون در اینجا حدود ۸۰۰ کارمند به صورت تمام وقت مشغول به کار هستند. البته شرکت سونی با احتساب مشاوران شرکت تعداد این افراد مشغول به کار را بالغ بر ۱۲۰۰ تن اعلام نموده است. به علاوه تعداد زیادی از افراد هم که در دیگر بخش‌های شرکت مشغول به فعالیت هستند با وجود آنکه مرتبط با بخش تلفن‌های همراه نیست هم در معرض اخراج قرار دارند. با این وصف این احتمال می‌رود که طی سال‌های آتی برای کاهش هزینه‌ها، سونی پروسه اخراج پرسنل را به دیگر بخش‌های شرکت هم گسترش دهد!

استفان اولسون، قائم‌مقام مرکز عملیات سونی موبایل در شهر لوند، در این باره گفت، بدیهی است که به علت کاهش هزینه‌ها، ما تحت تاثیر این تعدیل نیرو قرار بگیریم ولی هنوز دقیقا مشخص نیست که این کار چگونه پیش رود و تا چه تعدادی از پرسنل اخراج شوند. با این حال فعلا به نظر می‌رسد تا حدود ۲۰۰ فرصت شغلی حذف خواهد شد هرچند ما امیدواریم این مقدار کاهش یابد. در هر صورت افراد تا ماه مارس ۲۰۱۹ از وضعیت خود مطلع خواهند شد.

نوشته سونی قصد دارد یک چهارم از کارمندان مرکز عملیات سونی موبایل در سوئد را اخراج کند! اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *