خانه / تکنولوژی / سه روز تا معرفی رسمی گلکسی جی ۶ و گلکسی جی ۴ که ساخت هند خواهند بود!
کاکوفایل

سه روز تا معرفی رسمی گلکسی جی ۶ و گلکسی جی ۴ که ساخت هند خواهند بود!

امروز به قول جواد خیابانی امروز که فردا است (!) ۱۸ می (۱۸May) بوده و سامسونگ دعوتنامه ای رسمی برای مراسمی در هند به تاریخ ۲۱ می (۲۱May) ارسال کرده است. این یعنی سه روز تا معرفی رسمی گلکسی جی ۶ و گلکسی جی ۴ که ساخت هند خواهند بود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا کمی بیشتر درباره گلکسی جی ۶، گلکسی جی ۶ پلاس و گلکسی جی ۴ صحبت کنیم.

کمی برویم به عقب تر، زمانی که سامسونگ می خواست نام گذاری میان رده و پایین رده های خود را سر و سامان دهد و خانواده های Galaxy A، Galaxy E و Galaxy J معرفی شدند. هر چند خانواده Galaxy E عمر بسیار کوتاهی داشت اما این عمر کوتاه نتیجه نگرش صحیح سامسونگ و ارایه خانواده گلکسی جی با نمایشگر سوپر امولد بود. خانواده گلکسی جی زمانی وارد بازار شدند که چینی ها حسابی در حال جولان در بازار بودند اما با ورود کارتن های نارنجی گلکسی جی به بازار (!) ورق برگشت.

حالا در بازه ای زمان هستیم که سامسونگ نیاز به میان رده و پایین رده های بهتری دارد، دستگاه هایی ترندی تر، ارزان تر و اگر اینطور نشود بازارهایی مثل بازار هند نیز همانطور که بازار چین از چنگ سامسونگ درآمد، از دست خواهند رفت. به روز شدن خانواده گلکسی A با گلکسی A8 2018 و معرفی هوشمندانه تر گلکسی A6 2018 به این شرکت اجازه داد تا حرف بیشتری برای گفتن داشته باشد اما پایین رده ها هنوز به روز نشده اند!

موبایل هایی که روز آن ها عبارت Made in India درج خواهد شد

خب باید گفت ۲۱ می (۲۱May) این اتفاق با موبایل هایی که روز آن ها عبارت Made in India درج خواهد شد، رخ می دهد! بله، سه روز تا معرفی رسمی گلکسی جی ۶ و گلکسی جی ۴ که ساخت هند خواهند بود فرصت باقی است. دستگاه هایی با نمایشگر کم حاشیه و نسبت تصویر ۱۸:۹ که ویژگی های دیگری نیز خواهند داشت تا کاربر را متقاعد به خرید کنند. دیروز بود که سامسونگ گلکسی جی ۶ (Galaxy J6) کاملا لو رفت و ما دید خوبی به آن چیزی که معرفی خواهد شد، پیدا کردیم.

حال حدس زده می شود که سامسونگ یا گلکسی جی ۶ و گلکسی جی ۴ را معرفی می کند یا گلکسی جی ۶، گلکسی جی ۶ پلاس و گلکسی جی ۴ که این هنوز مشخص نیست. انتظار می رود که قیمت گلکسی جی ۶ حدودا ۲۵۰ یورو باشد که با توجه به قیمت ۳۱۰ و ۳۷۰ دلاری گلکسی A6 2018 و گلکسی A6 پلاس ۲۰۱۸ بد به نظر نمی رسد اما جا دارد که ارزان تر ارایه شود!

نظر شما چیست؟ گلکسی جی ۶ و گلکسی جی ۴ می توانند موبایل های پایین رده موفقی برای سامسونگ باشند و دوباره اتفاق عرضه اولیه خانواده گلکسی جی را تکرار کنند؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *