خانه / تکنولوژی / سقوط هواپیمای باری بویینگ ۷۰۷ حوالی فرودگاه فتح کرج
کاکوفایل

سقوط هواپیمای باری بویینگ ۷۰۷ حوالی فرودگاه فتح کرج

دقایقی پیش یک فروند هواپیما در حوالی فرودگاه فتح کرج و صفا دشت دچار سانحه شد. هواپیمای باری بویینگ ۷۰۷ از بیشکک قرقیزستان به سمت فرودگاه پیام در حال حرکت بوده است که خلبان به اشتباه در فرودگاه فتح کرج فرود آمده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره سقوط هواپیمای باری بویینگ ۷۰۷ حوالی فرودگاه فتح کرج اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

آپدیت شد: عکس و فیلم محل سقوط هواپیما باری قرقیزستان در کرج (کلیک کنید)

سقوط هواپیما کرج

سقوط هواپیما کرج

مسئولان می‌گویند دومین اشتباه خلبان ۷۰۷ این بوده است که زمان ورود به باند فرودگاه فتح، نتوانسته هواپیما را کنترل کند و از انتهای باند خارج شده است و به دیواره فرودگاه برخورد کرده است و پس از آن به شهرک مسکونی نزدیک فرودگاه برخورد می‌کند.

این هواپیمای باری مربوط به خطوط هوایی ایران نبوده است؛ منابع خبری می‌گویند این هواپیما متعلق به یکی از نهادهای داخلی بوده است. کولیوند سخنگوی اورژانس اعلام کرد  این پرواز ده خدمه داشته است و یک بالگرد، یک اتوبوس آمبولانس و ۱۰ دستگاه آمبولانس به منطقه حادثه اعزام شده‌اند.

اورژانس تهران از سقوط هواپیما بویینگ ۷۰۷ حوالی صفادشت تهران خبر داد. تاکنون یک بالگرد و ده آمبولانس به محل حادثه اعزام شده‌اند. از میزان خسارت‌ها و تلفات احتمالی این سانحه هنوز اطلاعی در دست نیست.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *