خانه / تکنولوژی / سرعت شارژ معکوس وایرلس هوآوی میت ۲۰ پرو بسیار آهسته است، معادل ۲.۵ وات
کاکوفایل

سرعت شارژ معکوس وایرلس هوآوی میت ۲۰ پرو بسیار آهسته است، معادل ۲.۵ وات

یکی از ویژگی هایی که در کنفرانس معرفی هوآوی برای خانواده هوآوی میت ۲۰ وجود داشت، توانایی شارژ معکوس وایرلس هوآوی میت ۲۰ پرو بود. شارژ معکوس وایرلس به این معنی که هوآوی میت ۲۰ پرو بتواند دستگاه دیگری را به صورت وایرلس شارژ کند. با وجود اینکه این قابلیت بسیار هیجان انگیز و متحیرکننده بود اما حالا و پس از تست ها مشخص شده که سرعت شارژ معکوس وایرلس هوآوی میت ۲۰ پرو بسیار آهسته است در حقیقت چیزی معادل معادل ۲.۵ وات است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

سرعت شارژ معکوس هوآوی میت ۲۰ پرو

سرعت شارژ معکوس هوآوی میت ۲۰ پرو

این تست روی پیکسل ۳ انجام شده است. در این تست پیکسل ۳ روی هوآوی میت ۲۰ پرو و با فناوری شارژ معکوس وایرلس، روی پیکسل استند یعنی شارژر وایرلس اختصاصی گوگل برای پیکسل ۳ با قدرت ۱۰ وات و در نهایت با شارژ سیمی USB Type C با قدرت ۱۵ وات قرار گرفته است. متاسفانه مدت زمان تست مشخص نیست ولی احتمالا باید یک ساعت باشد.

در این تست اگر یک نسبت بگیرید توان شارژ وایرلس معکوس هوآوی میت ۲۰ پرو حدود ۲.۵ وات مشخص می شود. کندترین شارژ بی سیم وجود در بازار ۵ وات است که البته فناوری حدود ۴ سال پیش و گلکسی اس ۶ است ولی توسط یک شارژر بی سیم بزرگ و اختصاصی! نمی توان گفت که هوآوی در میت ۲۰ پرو با سرعت پایین شارژ بی سیم معکوس خود حسابی خراب کرده است بلکه باید در نظر داشته باشید این فناوری در ابتدای راه خود بوده و درون یک موبایل جای گرفته است. در حقیقت آن ها با تبلیغات اگزجره خود خراب کرده اند!

شارژ معکوس هوآوی میت ۲۰ پرو

شارژ معکوس هوآوی میت ۲۰ پرو

وقتی شما در کنفرانس خود اعلام می کنید که موبایل من توانایی شارژ موبایل های دیگر را به صورت بی سیم دارد، شما باید دست پر داشته باشید. در حقیقت شاید بهتر بود هوآوی می گفت میت ۲۰ پرو می تواند لوازم جانبی شما مثل هندزفری یا امثالهم را شارژ کند و سپس رسانه ها می دیدند که واو، این دستگاه می تواند حتی موبایل را هم شارژ کند اما خب با سرعت پایین.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید کاربری از این قابلیت هوآوی میت ۲۰ پرو بتواند استفاده واقعی کند؟ سرعت شارژ شدن آنقدر کم هست که تقریبا در مدت یک ساعت ۲۰٪ از باتری ۲۹۱۵ میلی آمپری پیکسل ۳ را شارژ کند.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *