خانه / تکنولوژی / سامسونگ SM-G970 مدل عددی خانواده گلکسی اس ۱۰ خواهد بود
کاکوفایل

سامسونگ SM-G970 مدل عددی خانواده گلکسی اس ۱۰ خواهد بود

چند ماهی هست که می دانیم سامسونگ خانواده گلکسی اس ۱۰ را با ۳ عضو عرضه خواهد کرد که احتمالا هر سه عضو آن با حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر ارایه شوند. البته دو روز پیش در ترنجی خواندیم گلکسی اس ۱۰ پلاس ۵G چهارمین عضو خانواده گلکسی اس ۱۰ خواهد بود. حالا مشخص شده که سامسونگ SM-G970 مدل عددی خانواده گلکسی اس ۱۰ خواهد بود. در ادامه با ما همراه باشید.

مدل های خانواده گلکسی اس 10

مدل های خانواده گلکسی اس ۱۰

خوشبختانه باید بگوییم که گلکسی اس ۱۰ یک مدل با نمایشگر تخت یا همان Flat دارد اما شاید ناراحت کننده باشد که این مدل رده پایین خانواده گلکسی اس ۱۰ است! مدل سامسونگ SM-G970 گلکسی اس ۱۰ با نمایشگر تخت است که اندازه نمایشگر آن ۵٫۸ اینچ خواهد بود. با همین اندازه نمایشگر مدل SM-G973 وجود دارد که دو لبه نمایشگر آن خمیده است و در نهایت گلکسی اس ۱۰ پلاس (Galaxy S10 Plus) که می دانیم مجموعا ۵ دوربین دارد با مدل SM-G975 ارایه می شود که نمایشگر ۶٫۴۴ اینچی با دو لبه خمیده برای آن در نظر گرفته شده است.

پیش از این در ترنجی خوانده بودیم که نام پروژه گلکسی اس ۱۰ پروژه Beyond است. هنوز درباره مشخصات سخت افزاری اطلاعاتی در دست نیست اما تا کنون به صورت حدودی می دانیم که خانواده گلکسی اس ۱۰ از قرار زیر خواهند بود:

۱- مدل SM-G970 با نمایشگر ۵٫۸ اینچی تخت و دوربین اصلی تکی
۲- مدل SM-G973 با نمایشکر ۵٫۸ اینچی دو لبه خمیده و دوربین اصلی دوگانه
۳- مدل SM-G975 با نمایشگر ۶٫۴۴ اینچی و نمایشگر دو لبه خمیده با دوربین اصلی سه گانه

۴- شماره ۳ همراه با پشتیبانی از شبکه ۵G

نظر شما چیست؟ فکر می کنید سامسونگ از نظر سخت افزار یا رزلوشن نمایشگر و دیگر ویژگی ها، هر سه دستگاه را در رده پرچمدار تجهیز کند؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *