خانه / تکنولوژی / سامسونگ SM-G8870 با اسنپدراگون ۷۱۰، دوربین سه گانه و نسبت تصویر نمایشگر ۱۹٫۵:۹ ارایه خواهد شد
کاکوفایل

سامسونگ SM-G8870 با اسنپدراگون ۷۱۰، دوربین سه گانه و نسبت تصویر نمایشگر ۱۹٫۵:۹ ارایه خواهد شد

دیروز صبح بود که در ترنجی خواندیم اولین موبایل سامسونگ با چیپست اسنپدراگون ۷۱۰ اوایل سال ۲۰۱۹ عرضه می شود. آن اولین شایعه درباره دستگاه مذکور بود و حالا اطلاعات بیشتری منتشر شده که می تواند جذاب باشد! گفته می شود سامسونگ SM-G8870 با اسنپدراگون ۷۱۰، دوربین سه گانه و نسبت تصویر نمایشگر ۱۹٫۵:۹ ارایه خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

اجازه بدهید کمی به عقب تر بازگردیم، یک ماه پیش بود که موبایلی از سامسونگ با اندروید ۹ و نسبت تصویر ۱۹:۹ لو رفت که البته مدل عددی SM-G405f را داشت. حالا در این شایعه می شنویم که نسبت تصویر نمایشگر سامسونگ SM-G8870 برابر ۱۹٫۵:۹ خواهد بود. این می تواند به ما سیگنال تغییر طراحی سامسونگ را بدهد که یا به معنی استفاده از بریدگی نمایشگر است و یا شاید مثلا حذف شدن حاشیه لبه پایین که البته این مورد دوم در میان رده ها کمی تصورش سخت است!

سامسونگ SM-G8870

سامسونگ SM-G8870

همچنین دوربین اصلی سه گانه یکی دیگر از مشخصات SM-G8870 سامسونگ خواهد بود. این به ما می گوید که دستگاه مورد نظر حداقل از گلکسی A7 2018 باید بالارده تر باشد. به این ترتیب حدس هایی مانند گلکسی A8 2019 یا شاید حتی گلکسی A10 به میان می آیند که باید تا ماه اول سال ۲۰۱۹ صبر کرد و دید سامسونگ چه چیزی در چنته دارد.

چیپست اسنپدراگون ۷۱۰ اما در قلب سامسونگ SM-G8870 خواهد تپید که این هم قابل توجه است و اولین موبایل سامسونگ با این چیپست خواهد بود. جالب اینکه عنوان شده است این موبایل به عنوان عضوی از خانواده گلکسی A عرضه خواهد شد اما تا کنون عضوی با مدل SM-G نداشته است. البته گلکسی A6s با مدل SM-G6200 شایعه شده است که آن هم احتمالا اولین موبایل ساخته شده توسط تولید کننده ثالث تحت برند سامسونگ خواهد بود.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید سامسونگ پیش از معرفی گلکسی اس ۱۰ مشخص می کند که مسیر آنها برای طراحی جدید نمایشگر در سال ۲۰۱۹ چیست؟ نسبت تصویر ۱۹٫۵:۹ تا کنون به معنی بریدگی نمایشگر یا نمایشگر کاملا بدون حاشیه با مکانیسم کشویی بوده است!

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *