خانه / تکنولوژی / سامسونگ گلکسی W2019 بدون جک ۳.۵ میلی متری هدفون دیده شد
کاکوفایل

سامسونگ گلکسی W2019 بدون جک ۳.۵ میلی متری هدفون دیده شد

بیش از سه ماه پیش بود که در ترنجی اولین شایعات درباره موبایل تاشو اندرویدی جدید سامسونگ یعنی Galaxy W2019 را شنیدیم. در آن شایعه گفته می شد گلکسی W2019 به دوربین دوگانه مجهز خواهد شد و پس از آن گلکسی دبلیو ۲۰۱۹ در سازمان TENNA چین لو رفت. حالا در جدیدترین شایعات که تصویری از تمام جهات گلکسی W2019 را به ما نشان می دهد مشخص می شود که سامسونگ گلکسی W2019 بدون جک ۳.۵ میلی متری هدفون ارایه خواهد شد! در ادامه با ترنجی همراه باشید.

این گالری تصاویری است که از گلکسی W2019 لو رفته است:
همانطور که می بینید هیچ روزنه ای به عنوان جک ۳.۵ میلی متری هدفون در گلکسی W2019 دیده نمی شود. این اولین موبایل سامسونگ بدون جک ۳.۵ میلی متری هدفون در سال های اخیر است و می تواند مقدمه ای بر بدون جک ۳.۵ میلی متری عرضه شدن گلکسی اس ۱۰ باشد. هر چند ما سه هفته پیش در ترنجی خواندیم که شاید گلکسی نوت ۱۰ بدون جک ۳٫۵ میلی متری صدا عرضه شود و پس از آن در شایعه دیگری دیدیم گلکسی اس ۱۰ با جک ۳.۵ میلی متری هدفون عرضه خواهد شد.

در این تصاویر گوشی هوشمند اندرویدی تاشو  سامسونگ گلکسی W2019 دقیقا همان چیزی است که از پیش لو رفته بود. حسگر اثرانگشت روی لبه دستگاه، طراحی خاص برای قاب قرارگیری دکمه ها و دوربین دوگانه را نیز قبلا دیده بودیم و حالا مشخص شد که جک ۳.۵ میلی متری صدا از گلکسی W2019 حذف شده است.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید کاربران آماده حذف جک ۳٫۵ میلی متری صدا هستند؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *