خانه / تکنولوژی / سامسونگ در سال آینده میلادی اندروید ۸ را برای گوشی‌های خود عرضه خواهد کرد
کاکوفایل

سامسونگ در سال آینده میلادی اندروید ۸ را برای گوشی‌های خود عرضه خواهد کرد

همان‌گونه که مطلع هستید، کمپانی سامسونگ هنوز اندروید ۸ را برای هیچ‌کدام از گوشی‌های خود منتشر نکرده و این درحالی بوده که گوگل، نسخه‌ جدید اندروید را در ماه‌های گذشته برای محصولات خود منتشر کرده است.

بر‌اساس اطلاعات منتشر شده، این کمپانی نسخه جدید اندروید را تا اوایل سال آینده میلادی برای محصولات خود منتشر نخواهد کرد. بر‌اساس اطلاعات درز کرده از نمایندگی سامسونگ در کشور ترکیه، این کمپانی به‌تازگی کار بر روی اندروید اوریو را آغاز کرده و اندروید‌ ۸ در اوایل سال ۲۰۱۸ برای گوشی‌های این کمپانی منتشر خواهد شد.

اندروید 8

در حال حاضر جزئیات بیشتری درباره‌ این موضوع منتشر نشده و هنوز مشخص نیست که کدام گوشی‌ها نسخه جدید اندروید را دریافت خواهند کرد. ‌علاوه‌بر این، در مورد زمان انتشار این به‌روزرسانی‌ها نیز هنوز اطلاعاتی در دسترس ما قرار ندارد.

به‌تازگی در مورد نسخه‌ آزمایشی اندروید ۸ نیز خبر‌هایی منتشر شده بود اما این کمپانی تاکنون هیچ‌کدام از این خبر‌ها را تایید نکرده است. سامسونگ در سال گذشته برای اندروید نوقا برنامه‌ بتا و آزمایشی را اجرا کرده بود و به احتمال فراوان در اواخر سال‌ جاری نیز یک برنامه‌ مشابه برای اندروید ۸ را راه‌اندازی خواهد کرد.

نوشته سامسونگ در سال آینده میلادی اندروید ۸ را برای گوشی‌های خود عرضه خواهد کرد اولین بار در پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *