خانه / تکنولوژی / سامسونگ در حال کار بر روی یک لپ‌تاپ انعطاف‌پذیر است
کاکوفایل

سامسونگ در حال کار بر روی یک لپ‌تاپ انعطاف‌پذیر است

foldable-laptop-1000x667 سامسونگ در حال کار بر روی یک لپ‌تاپ انعطاف‌پذیر است

ظاهرا سامسونگ علاقه شدیدی به صفحه نمایش‌های خم‌شدنی پیدا کرده است و خبرها حکایت از آن دارند که شرکت کره‌ای در حال کار بر روی یک لپ‌تاپ انعطاف‌پذیر است. پیش از این و در چند کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی شرکت کار بر روی یک اسمارت‌فون خم‌شدنی را تایید کرده بود. حال بیانیه‌ منتشر شده از طرف سامسونگ مهر تاییدی بر شایعات در خصوص کار بر روی یک لپ‌تاپ انعطاف‌پذیر زده است.

foldable-laptop-1000x667 سامسونگ در حال کار بر روی یک لپ‌تاپ انعطاف‌پذیر است

به مانند گوشی‌های هوشمند خم شدنی، سامسونگ در حال همکاری با تولیدکنندگان صفحه نمایش است تا دست به طراحی و تولید لپ‌تاپ‌هایی بزند که نه تنها به سمت داخل و خارج خم می‌شوند، بلکه تجربه کاربری جدیدی را برای افراد به ارمغان خواهند آورد و در آینده‌ای نه چندان دور ترند بازار لپ‌تاپ‌ها خواهند شد. (لی مین چئول، قائم مقام شرکت سامسونگ)

با طراحی و تولید لپ‌تاپ‌های انعطاف‌پذیر، سامسونگ می‌تواند خلاقیت‌های بی‌شماری به دنیای اشباع شده از تکنولوژی لپ‌تاپ‌ها تزریق کند. مطمئنا این لپ‌تاپ‌ها کاربرد زیادی در تمامی حوزه‌ها خواهند داشت، اما این که تمرکز آنها به کدام سمت و سو خواهد بود، جای سوال دارد. از طرف دیگر تاریخ عرضه این فناوری و همچنین مشخصات آن نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارند.

نوشته سامسونگ در حال کار بر روی یک لپ‌تاپ انعطاف‌پذیر است اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *