خانه / تکنولوژی / سامسونگ در حال جمع‌آوری باتری گلکسی نوت ۴ بدلیل خطر داغ شدن بیش از حد است
کاکوفایل

سامسونگ در حال جمع‌آوری باتری گلکسی نوت ۴ بدلیل خطر داغ شدن بیش از حد است

در ادامه‌ی فاجعه‌ی نوت ۷ در سال گذشته که تعدادی از باتری‌ها بیش از حد داغ شده و یا منفجر شدند‌ می‌توان تصور کرد که سامسونگ بسیار محتاطانه رفتار کند تا از رخ دادن دوباره‌ی این اتفاقات جلوگیری کند. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

متاسفانه گوشی هوشمند دیگری از سامسونگ دچار این مشکل شده است، گلکسی نوت ۴٫ CPSC اعلام فراخوان برای باتری‌های گلکسی نوت ۴ بدلیل احتمال داغی بیش از حد کرده است. البته سامسونگ در این موضوع مقصر نیست زیرا باتری‌های فراخوان شده  توسط کمپانی دیگری تهیه شده و در نوت ۴ های رفربیشد شده توسط AT&T به فروش می‌رسند.بنابر CPSC این فراخوان شامل  باتری‌های به کار گرفته شده در محصولات رفربیشد  AT&T است که توسط FedEx پخش شده و  به عنوان جایگزین در برنامه بیمه AT&T استفاده شده است می‌شود. FedEx  و سامسونگ اطمینان دارد که تعدادی از باتری‌ها جعلی بوده و دارای ویژگی های غیر عادی هستند که می‌تواند منجر به  داغ شدن شود. این باتری‌ها توسط سازنده  تولید نشده بودند.

اطمینان نداریم که چه تعدادی از نوت ۴ درحال استفاده است با توجه به اینکه  ۳ سال از عرضه این گوشی هوشمند می‌گذرد اما اگر از صاحبان یکی از نوت ۴ های AT&T می‌باشید برای اطلاعات بیشتر به وب سایت CPSC مراجعه کنید.

نظرات خود را با ترنجی در میان بگذارید.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *