خانه / تکنولوژی / سامسونگ تایید کرد که موبایل منعطف خود را نیمه اول سال ۲۰۱۹ ارایه می کند
کاکوفایل

سامسونگ تایید کرد که موبایل منعطف خود را نیمه اول سال ۲۰۱۹ ارایه می کند

این اصلا خبر جدیدی نیست! ما پنج ماه پیش بود که در ترنجی خواندیم موبایل منعطف سامسونگ با اندازه ۷ اینچ و اوایل ۲۰۱۹ عرضه می شود. هر چند درباره رزلوشن و ابعاد نمایشگر محل اختلاف است ولی دیدیم که رزلوشن نمایشگر منعطف سامسونگ Infinity Flex مشخص شد اما اینکه آیا دقیقا همین نمایشگر دقیقا با همین مشخصات در موبایل منعطف سامسونگ استفاده شود، هنوز مشخص نیست. امروز خبر می رسد سامسونگ تایید کرد که موبایل منعطف خود را نیمه اول سال ۲۰۱۹ ارایه می کند. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

موبایل منعطف سامسونگ

موبایل منعطف سامسونگ

سامسونگ در نمایشگاه CES 2019 هیچی معرفی موبایلی‌طوری نداشت اما طبق معمول پشت درهای بسته از جدیدترین محصولی که قرار است رونمایی شود، برای شرکا تجاری رونمایی شده است. عموما سامسونگ این کار را برای پرچمدارهای اصلی نیمه اول سال خود در نمایشگاه CES‌ انجام می دهد و این موضوع عجیبی نیست.

امروز در نمایشگاه CES 2019 وقتی موبایل منعطف سامسونگ پشت درب های بسته به شرکا خود معرفی کرده است ما کاملا متوجه می شویم که این دستگاه نسبتا گران سامسونگ در نیمه اول سال ۲۰۱۹ رونمایی می شود. می گوییم نسبتا گران چون یک ماه پیش بود که در ترنجی دیدیم احتمالا قیمت موبایل منعطف سامسونگ بین ۱۹۰۰ تا ۲۶۰۰ دلار است.

ما در ترنجی خواندیم که سامسونگ گلکسی اف (Galaxy F) احتمالا باتری ۵ تا ۶ هزار میلی آمپری و اینکه شاید با دوربین سه گانه عرضه شود. نظر شما چیست؟ در شرف انقلاب هستیم؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *