خانه / تکنولوژی / سامسونگ برای کاهش هزینه‌ها تغییری در ظاهر گلکسی نوت ۹ نخواهد داد
کاکوفایل

سامسونگ برای کاهش هزینه‌ها تغییری در ظاهر گلکسی نوت ۹ نخواهد داد

Galaxy-Note-9-concept-smartphone سامسونگ برای کاهش هزینه‌ها تغییری در ظاهر گلکسی نوت 9 نخواهد داد

تا به حال گزارش‌ها و اخبار در مورد گلکسی نوت ۹ بسیار مبهم و ضد و نقیض بوده است، اما هر کدام از آنها به مانند تکه پازلی می‌مانند که با قرار دادنشان در کنار هم تا حدودی پرده از چهره پرچم‌دار جدید سامسونگ برداشته می‌شود. آخرین خبر در این خصوص مربوط به طراحی گوشی می‌شد که ظاهرا نباید منتظر تغییرات زیادی در مقایسه با گلکسی نوت ۸ باشیم.

بر اساس ادعای توییتریستی که تصاویر گلس محافظ پنل جلویی گلکسی نوت ۹ را منتشر کرد، این گوشی تغییرات زیادی در ظاهر خود نسبت به نسل پیشین نخواهد داشت. این کار به خاطر پایین آوردن هزینه‌های تولید این فبلت است؛ موضوعی که با مقایسه طراحی گوشی‌های گلکسی S8 و S9 و شباهت بی چون و چرای این دو گوشی منطقی‌تر نیز به نظر می‌رسد.

752x395-samsung-galaxy-note-9un-bir-ozelligi-ortaya-cikti-1520605051587 سامسونگ برای کاهش هزینه‌ها تغییری در ظاهر گلکسی نوت 9 نخواهد داد

با وجود این که شاهد انتشار گزارشی بودیم که مبنی بر آن ارایه نوت ۹ به خاطر اعمال برخی تغییرات با دو هفته تاخیر روبرو خواهد شد، تغییر گفته شده مربوط به باریک‌تر کردن اسمارت‌فون می‌شد و البته مطمئنا این تغییر به صورت محسوس در زندگی روزمره احساس نخواهد شد.

البته مطالب گفته شده به معنای تبعیت نوت ۹ از نوت ۸ نخواهد بود؛ در کنار پردازنده تقویت شده اگزینوس ۹۸۱۰ و بهبود حسگر قرنیه چشم باید منتظر به کارگیری دوربینی دوگانه بهتری در این دستگاه باشیم.

براساس آخرین اطلاعات منتشر شده، مراسم رونمایی از این گوشی در تاریخ نهم اگوست در نیویورک برگزار خواهد شد.

نوشته سامسونگ برای کاهش هزینه‌ها تغییری در ظاهر گلکسی نوت ۹ نخواهد داد اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *