خانه / تکنولوژی / سامسونگ انتظار دارد ۱۱ میلیون گلکسی نوت ۸ بفروشد
کاکوفایل

سامسونگ انتظار دارد ۱۱ میلیون گلکسی نوت ۸ بفروشد

پیش بینی فروش گلکسی نوت ۸ کار ساده ای نیست. هر چند گلکسی نوت ۸ پس وقفه دو ساله در خانواده گلکسی نوت به بازار عرضه می شود اما این وقفه از خاطره بدی بوده که برای سامسونگ هزینه اعتباری و مالی زیادی داشته است. از طرفی با دید اقتصادی که به گلکسی نوت ۸ نگاه کنید در خواهید یافت گلکسی اس ۸+ یا حتی گلکسی اس ۸ برای چند دهم اینچ کوچکتر، قیمت بسیار عقلانی تری دارند. با در نظر گرفتن تمام این موارد گویا سامسونگ انتظار دارد تا شاهد فروش ۱۱ میلیون دستگاه گلکسی نوت ۸ باشد، اما چرا این عدد و چطور؟ در ادامه با ترنجی همراه باشید.

در مصاحبه که با DJ-koh انجام شده وی با عنوان اینکه گلکسی نوت ۵ حدود ۱۱ میلیون دستگاه فروش داشته است ابراز امیدواری کرد گلکسی نوت ۸ بتواند بیش از این عدد فروش داشته باشد. درباره فروش گلکسی نوت ۵ باید در نظر داشته باشید که غیبت یک ساله گلکسی نوت ۷ به فروش بیشتر این دستگاه کمک شایانی کرده است. علاوه بر آن تعداد قابل توجهی از کاربران گلکسی نوت ۴ نیز به دلیل برترین های محسوس گلکسی نوت ۵ به این دستگاه کوچ کردند.

به نظر می رسد سامسونگ فروش گلکسی نوت ۸ را کنترل شده انجام دهد چرا که این شرکت قصد دارد فروش گلکسی اس ۸ را بیشتر ثبت کند. به نظر می رسد گلکسی اس ۸ بتواند تا ۴۸ میلیون دستگاه فروش داشته باشد.

نظر شما چیست؟ گلکسی نوت ۸ می تواند نظر ۱۱ میلیون نفر را به خود جلب کند و آن ها را مجاب به پرداخت هزینه بالای ۹۰۰ دلاری آن کند؟ شما گلکسی نوت ۸ را ترجیح می دهید یا گلکسی اس ۸+ یا حتی برادر کوچکتر آن را؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *