خانه / تکنولوژی / سامسونگ، اچ تی سی، الجی و موتورولا گوشی های قدیمی را کند نمی کنند
کاکوفایل

سامسونگ، اچ تی سی، الجی و موتورولا گوشی های قدیمی را کند نمی کنند

موجی درست شده و دیگران هم تخته موج خود را برداشته اند برای موج سواری روی آن! قدیمی تَرَش می شود از آب گل آلود ماهی گرفتن، آبی که برای اپل گل آلود شده است و بقیه برندها برای اینکه نفتی نشوند (!) اعلام برائت می کنند. امروز صبح اچ تی سی و موتورولا و پس از آن سامسونگ و الجی به صورت رسمی اعلام کرده اند که گوشی های قدیمی خود را کند نمی کنند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا در این زمینه بیشتر بخوانیم.

به هر حال چه بخواهیم چه نخواهیم این روزها تنور کند شدن آیفون های قدیمی با باتری مستهلک که عمدا توسط اپل انجام می شود داغ است. وب سایت TheVerge از دیگر تولیدکننده های موبایل به صورت رسمی پرسیده است که آیا آن ها هم چنین عملکردی را در دستگاه های خود پیش گرفته اند یا خیر و جواب ها جالب توجه است:

اچ تی سی :

این کاری نیست که ما انجام دهیم!

موتورلا:

ما عملکرد پردازنده مرکزی را برای باتری های قدیمی کم نمی کنیم!

الجی:

هرگز نخواهیم کرد!

و سامسونگ:

کیفیت محصولات تولید شده همیشه بالاترین اولویت سامسونگ موبایل بوده و خواهد بود. ما طولانی ترین عمر باتری را در موبایل های سامسونگ با استفاده از اندازه گیری های چند لایه ای امنیتی تضمین می کنیم، که شامل آلگورتیم های نرم افزاری حاکم بر جریان و مدت زمان شارژ شدن است. ما عملکرد پردازنده مرکزی را از طریق آپدیت نرم افزاری و با توجه به عمر دستگاه انجام نمی دهیم!

به جز سامسونگ که درد و دل کرد (!) می توان گفت همه به صراحت و قاطعیت این موضوع را رد کردند. نظر شما چیست؟ علمکرد اپل صحیح است یا رقبا؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *