خانه / تکنولوژی / ساعت هوشمند سامسونگ با حسگر اثرانگشت و بلندگوی یکپارچه با نمایشگر ارایه می شود
کاکوفایل

ساعت هوشمند سامسونگ با حسگر اثرانگشت و بلندگوی یکپارچه با نمایشگر ارایه می شود

حتما به یاد دارید که سامسونگ فناوری های حسگر اثرانگشت، بلندگو، ویبره و سنسورهای یکپارچه با نمایشگر را در Samsung OLED Forums 2018 معرفی کرد. این فناوری ها قطعاً پیشرو و جذاب هستند اما سوالی که وجود دارد این است که در چه دسته بندی از گجت ها می توانند مفید تر باشند. موبایل های هوشمند جودو این فناوری ها نیاز دارند اما اگر لحظه ای این فناوری ها را روی ساعت هوشمند تصور کنید معنای بسیار بیشتری به خود می‌گیرند. امروز حق اختراعی از سامسونگ دیده شده که می گوید ساعت هوشمند سامسونگ با حسگر اثرانگشت و بلندگوی یکپارچه با نمایشگر ارایه می شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

حق اختراع ساعت هوشمند سامسونگ

حق اختراع ساعت هوشمند سامسونگ

در این حق اختراع می بینیم که سامسونگ تلاش دارد تا راه سریع تر، راحت تر و ایمن تری را برای احراز هویت کاربر ساعت هوشمند ارائه کند. ساعت های هوشمند برای مواردی مانند دیدن نوتیفیکیشن ها و دستورات صوتی محدود استفاده دارند تا نیاز به درآوردن موبایل های بزرگ این روزها از جیب کمتر شود. البته که کاربرد اصلی آنها در زمینه پایش سلامتی است.

حال تصور کنید که برای امنیت بیشتر هر بار که می خواهید از ساعت هوشمند خود استفاده کنید لازم باشد که پین کد چهار رقمی را تایپ کنید، این واقعاً سخت است و حسگر اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر اینجا به خوبی خود را نشان میدهد. همچنین برای بلندگو، فضای کمی در این گجت هوشمند که ما پشت دست خود می بندیم وجود دارد. حالا اگر بشود که این بلندگو نیز با نمایشگر باهم ادغام شود بهترین خروجی را شاهد خواهیم بود.

همچنین علاوه بر اینها قابلیت فورس تاچ یا لمس فشاری نیز در این حق اختراع آمده است. همانطور که می دانید این حق اختراع ها لزوماً به واقعیت نمی پیوندند اما حضورشان به ما احتمال تحقق را نشان میدهد.

نظر شما چیست؟ به نظر می‌رسد فناوری های ادغام شده با نمایشگر در گجت های هوشمند کوچکتر بسیار مفید خواهند بود.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *