خانه / تکنولوژی / زمان عرضه به بازار اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم مشخص شد
کاکوفایل

زمان عرضه به بازار اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم مشخص شد

سونی معمولا موبایل های خود را به موقع معرفی می کند اما اصلا به موقع عرضه نمی کند! آخرین محصولی که سونی معرفی کرد و به موقع به بازار رسید را می توان اکسپریا ایکس زد ۱ دانست که اولین موبایل با اندروید ۸ بود. برای مثال اکسپریا ایکس زد ۲ همزمان با گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس معرفی شد و در حالی که گلکسی اس ۹ تب و تاب فروش خود را نیز طی کرده، هنوز اکسپریا ایکس زد ۲ به بازار عرضه نشده است و مدل بعدی یعنی اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم رسما معرفی شده است! اما سوال اینجاست که زمان عرضه به بازار اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم چه زمانی خواهد بود؟ در ادامه با ترنجی همراه باشید.

طبق اطلاعات منتشر شده از Phonearena گفته می شود که سونی درباره زمان عرضه رسمی اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم هنوز تاریخ دقیقی را عنوان نکرده است اما به صورت کلی تابستان ۲۰۱۸ را برای معرفی اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم عنوان کرده است. این یعنی حدودا ۲ ماه دیگر که تابستان شروع شود و تا میانه های آن یعنی ۳ تا ۴ ماه دیگر باید منتظر عرضه رسمی اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم به بازار باشیم. متاسفانه هنوز درباره قیمت اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم اطلاعات دقیقی در دست نیست اما طبیعتا گران تر از اکسپریا ایکس زد ۲ با قیمت ۷۹۹ دلار خواهد بود.

با توجه به این که تا آن زمان شاهد معرفی رسمی ال جی جی ۷ تینکیو و وان پلاس ۶ هستیم و احتمالا زودتر از اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم به بازار عرضه شوند، به نظر شما این راهبرد صحیحی برای سونی به شمار می رود؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *