خانه / تکنولوژی / رییس بخش موبایل سامسونگ درباره علت کوچک‌تر بودن باتری گلکسی نوت ۸ توضیح می‌دهد
کاکوفایل

رییس بخش موبایل سامسونگ درباره علت کوچک‌تر بودن باتری گلکسی نوت ۸ توضیح می‌دهد

Dj Koh  در مصاحبه‌ایی با Phonearena پس از شروع پیش خرید گلکسی نوت ۸ به تعدادی از سوالات درباره نوت ۸ پاسخ داد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

بر اساس گفته‌های DJ Koh نوت ۸ راه درازی دارد تا خاطرات بد گلکسی نوت ۷ را گذشته را پاک کند. همچنین به این نکته اشاره کرد که تیم تحقیقات بسیار محتاطانه کار پیگری دلیل انفجار و مشکل باتری را انجام دادند، سپس توضیح داد که چرا سامسونگ تصمیم به گذاشتن باتری کوچکتر در گلکسی نوت ۸ کرده است.

دلایلی برای اینکه باتری کوچکتری کار گذاشته شود وجود دارد. یکی از آن‌ها استفاده از پردازنده ۱۰ نانومتری است که مصرف باتری گوشی را تا ۳۰ درصد بهبود می‌بخشد. همچنین مصرف کنندگان این گزینه‌ را دارند تا باتری خود را بر اساس مصرف خود از گوشی هوشمند تنظیم کنند، که به صورت کلی مصرف باتری را بهبود می‌بخشد. حالا من می‌توانم امنیت باتری را تضمین کنم. حتی پس از دو سال استفاده ۹۵ درصد ظرفیت باتری گوشی باقی می‌ماند.

ما همچنان متقاعد نشده‌اییم زیرا عمر باتری رسمی که سامسونگ برای گلکسی نوت ۸ اعلام کرده ۱۶ ساعت پخش مداوم ویدیو است که از ۱۸ ساعت موجود در گلکسی نوت ۷  کمتر است و عمر باتری در زمان وب‌گردی با اینترنت LTE نیز ۱۳ ساعت است که یک ساعت کمتر از نوت ۷ است، اما برای نتیجه گیری نهایی باید این گوشی‌ را در فرآیند بنچمارک خودمان قرار دهیم. همچنین Dj Koh اشاره کرد که انتظار فروش بیش از  ۱۱ میلیون واحد  فروش گلکسی نوت ۵ را دارند، تحلیل گیر معروف Ming-Kuo تخمین ارسال ۱۱-۱۴ میلیون گلکسی نوت ۸ در سال جاری را دارد.

نظرات خود را با ترنجی در میان بگذارید.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *