خانه / دنیای خودرو / رونمایی فولکس واگن از گلف ۴۰۰ اسب بخاری
کاکوفایل

رونمایی فولکس واگن از گلف ۴۰۰ اسب بخاری

رونمایی فولکس واگن از گلف 400 اسب بخاری
فولکس‌واگن از اولین مدل مفهومی “گلف GTI دهه اول” خود رونمایی کرد و قرار است آن را در همایش سالانه “ورتر‌سی” در معرض نمایش قرار دهد.
به گزارش عصر ایران به نقل از “تاپ‌گیر”، این مدل مفهومی که دهمین ساخته فولکس‌واگن برای یکی از رویدادهای ویژه گلف است، قدرتش را از یک موتور بنزینی با محرک چرخ‌های جلو دریافت می‌کند و خروجی آن به ۴۰۴ اسب‌بخار می‌رسد. موتور الکتریکی این خودرو نیز می‌تواند محرک خوبی برای چرخ‌های عقب به شمار بیاید. فولکس‌واگن می‌گوید خودرو می‌تواند در مدل محرک چرخ‌های جلو یا با قابلیت تمام الکتریک محرک چرخ‌های عقب یا ترکیب حرکتی هر دو وارد عرصه اجرایی شود.
برای شارژ کردن باتری‌های موجود در عقب هاچبک، سامانه خاصی از ترمز طراحی شده تا بتواند با هر فشار روی پدار به احیاء نیروی باتری و ذخیره دوباره آن بپردازد.
رونمایی فولکس واگن از گلف 400 اسب بخاری
نمای خارجی این خودرو با رنگ‌های آبی آسمانی و آبی تیره به شکل راه راه طراحی شده است. این طراحی بیشتر شبیه رقص نور آبی روی بدنه است. چرخ‌های آبی و مشکی زیر بدنه بر جذابیت بیشتر خودرو می‌افزاید. تریم آبی و سرمه‌ای خودرو نیز به دلیل هماهنگی با نمای داخلی انتخاب شده است. نورپردازی داخلی خودرو نیز به همین مناسبت در طیف رنگ های آبی و سرمه‌ای انتخاب شده است.
درمجموع باید گفت فولکس واگِن گلف GTI دیکیت یک هاچبک قدرتمند، کاربردی و اقتصادی با قابلیت استفاده روزمره می‌باشد که ازنظر کیفیت در کلاس خود جزو بهترین‌هاست. خیلی کم پیش می‌آید به خودرویی برخورد کنید که این‌قدر قابل‌تحسین عمل کرده و در هر زمینه‌ای حرف‌های خوبی برای گفتن دارد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *