خانه / تکنولوژی / رنگ سفید گلکسی نوت ۹ دوم آذرماه در تایوان ارایه می شود
کاکوفایل

رنگ سفید گلکسی نوت ۹ دوم آذرماه در تایوان ارایه می شود

حدودا سه هفته پیش بود که در ترنجی گلکسی نوت ۹ سفید را دیدیم. رنگ بندی گلکسی نوت ۹ تا کنون شامل چهار رنگ مشکی، مسی، آبی و بنفش می شود و حالا به نظر می رسد که رنگ پنجم برای هشتمین گلکسی نوت، رنگ سفید خواهد بود. در حقیقت امروز خبر می رسد که رنگ سفید گلکسی نوت ۹ دوم آذرماه در تایوان ارایه می شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

گلکسی نوت ۹ سفید

گلکسی نوت ۹ سفید

این رندر که پیش از این درباره رنگ سفید گلکسی نوت ۹ منتشر شده حالا به واقعیت رسیده و قرار است ۲۳ نوامبر برابر با ۲ آذرماه در تایوان عرضه شود. تقریبا می توان گفت چند نسل در میان شرکت ها عادت دارند که برخی رنگ ها یا برخی عادت ها را تغییر دهند. در گلکسی نوت ۹ قاب دوربین هم همرنگ بدنه اصلی است و حقیقتا پس از سال ها حس می کنیم رنگ سفید پرچمدار سامسونگ واقها جذاب شده است. از گلکسی اس ۷ به این سو ما شاهد رنگ سفید نبوده ایم، حتی رنگ سفید آن هم به صورت رسمی در بازار کشور ما عرضه نشده بود.

قلم گلکسی نوت ۹ سفید نیز به رنگ خود دستگاه است و مانند رنگ آبی، قلم زرد رنگ ندارد. به احتمال قوی باید حاشیه نمایشگر Infinity گلکسی نوت ۹ هم مشکی باشد اما احتمال ضعیفی را می توان برای رنگ سفید هم باز گذاشت، احتمال خیلی کم!

نظر شما چیست؟ فکر می کنید رنگ سفید گلکسی نوت ۹ سفید زیباست؟ حالا رنگ بندی گلکسی نوت ۹ از قرار زیر می شود:

  1. ۱- مشکی
  2. ۲- آبی
  3. ۳- بنفش
  4. ۴- مسی
  5. ۵- سفید

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *