خانه / تکنولوژی / رندر هوآوی پی ۳۰ پرو با دوربین چهارگانه را ببینید
کاکوفایل

رندر هوآوی پی ۳۰ پرو با دوربین چهارگانه را ببینید

قطار شایعات هوآوی پی ۳۰ پرو (Huawei P30 Pro) کم کم به راه افتاده است و این برای دسته جدیدی از افراد که ما آن ها را «رندر بزن» می نامیم، سرگرمی خوبی شده تا بر اساس شایعات متنی و شنیدنی، یک تصور بصری به ما بدهند. دیروز بود که قاب هوآوی پی ۳۰ پرو (Huawei P30 pro) و‌ هوآوی پی ۳۰ لو رفت و حالا بر اساس آن یک طرح مفهومی از هوآوی پی ۳۰ پرو منتشر شده که در آن دوربین چهارگانه و سوراخ نمایشگر تصور شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

طرح مفهومی هوآوی پی ۳۰ پرو

طرح مفهومی هوآوی پی ۳۰ پرو

مشخصات این طرح مفهومی هوآوی پی ۳۰ پرو‌ بر اساس هوآوی پی ۲۰ زده شده و اشتباهاتی هم دارد. برای مثال یکی از منابع آگاه می گوید که هوآوی پی ۳۰ پرو با طراحی سوراخ نمایشگر ارایه نمی شود. هر چند او نمی گوید که نمایشگر هوآوی پی ۳۰ پرو چه تدبیری برای دوربین سلفی و کاهش حاشیه نمایشگر اندیشیده است اما خیلی مطمئن این طرح برای نمایشگر هوآوی پی ۳۰ پرو را رد می کند.

درباره دوربین اصلی چهارگانه هوآوی پی ۳۰ پرو (Huawei P30 Pro) و طراحی فلاش و احتمالا فرستنده مادون قرمز صحبتی نمی شود پس می توان فعلا به آن امیدوار بود. شایعات در مجموع ۶ دوربین را برای هوآوی پی ۳۰ پرو گزارش می کنند که یک دوربین چهارگانه اصلی و یک دوربین دوگانه سلفی را شامل می شود.  ما همچنین دیروز در ترنجی خواندیم که حسگر تصویر ۳۸ مگاپیکسلی سونی IMX607 روی دوربین هوآوی پی ۳۰ پرو استفاده خواهد شد.

نظر شما درباره این طرح مفهومی از هوآوی پی ۳۰ پرو چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *