خانه / تکنولوژی / رندر نوکیا ۸.۱ پلاس با سوراخ نمایشگر منتشر شد
کاکوفایل

رندر نوکیا ۸.۱ پلاس با سوراخ نمایشگر منتشر شد

یک ماه پیش بود که نوکیا ۸.۱ با اسنپدراگون ۷۱۰ رسما معرفی شد و حالا به نظر می رسد که نوبت به نسخه پلاس آن است که نوکیا با آن وارد خطه تولیدکنندگان موبایل با سوراخ نمایشگر بشود! رندر نوکیا ۸.۱ پلاس با سوراخ نمایشگر منتشر شده و در ادامه با هم آن را می بینیم، با ترنجی همراه باشید.

نوکیا ۸.۱ پلاس

نوکیا ۸.۱ پلاس

در حالی که امروز صبح هایسنس خیلی بی سر و صدا و بی حاشیه با معرفی HiSense U30 به خطه تولید کنندگان موبایل با نمایشگر دارای سوراخ نمایشگر برای دوربین سلفی پیوست و نام خود را به عنوان چهارمین شرکت ارائه کننده موبایل با این چنین فناوری ثبت نمود، به نظر می‌رسد که پنجمین نام در این خط را به نام نوکیا ثبت کنند.

نوکیا ۸.۱ پلاس که امروز در رندری از یکی از افشاکنندگان بزرگ و قابل اعتماد دیده می‌شود، ظاهر کلی ساده ای دارد که ما از محصولات نوکیا انتظار داریم اما بالای نمایشگر یک تفاوت بزرگ با دیگر محصولات این شرکت دارد و آن سوراخی است که برای قرار گرفتن دوربین سلفی در نظر گرفته شده تا حاشیه نمایشگر به لبه بالا بچسبد. سازنده این نمایشگر هنوز مشخص نیست.

نوکیا ۸.۱ پلاس

نوکیا ۸.۱ پلاس

روی قاب پشتی که احتمالا شیشه ای هم باشد نیز دوربین دوگانه برجسته که بیش از ۱.۵ میلی متر برجستگی‌ دارد، دیده می شود. جک ۳.۵ میلی متری هنوز روی لبه پایین حضور دارد و پورت USB C را نیز شاهد هستیم. رندر ویدیویی نوکیا ۸.۱ پلاس را پایین تر با هم می بینیم:

 

به صورت کلی تغییر زیادی در طراحی کلی نوکیا دیده نمی شود همان سوراخ نمایشگر در نوکیا ۸.۱ پلاس اصلی ترین نکته است. نظر شما درباره نوکیا ۸.۱ پلاس احتمالی چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *