خانه / تکنولوژی / رندر دیگری از آیفون ۱۱ طلایی با ناچ کوچکتر و دوربین سه گانه
کاکوفایل

رندر دیگری از آیفون ۱۱ طلایی با ناچ کوچکتر و دوربین سه گانه

دیشب با هم اولین رندر جدی آیفون ۱۱ یا آیفون ۲۰۱۹ با دوربین سه گانه را دیدیم. این رندر به ما نمای تازه و تصور نو درباره آن چه که به عنوان پرچمدار بعدی اپل ارایه خواهد شد، می دهد. حالا بر اساس آن و شنیده های قبلی یک رندر جدید منتشر شده است. رندر دیگری از آیفون ۱۱ طلایی با ناچ کوچکتر و دوربین سه گانه را در ادامه آن هم در ترنجی خواهیم دید، با ما همراه باشید.

رندر آیفون ۱۱ طلایی با دوربین سه گانه

رندر آیفون ۱۱ طلایی با دوربین سه گانه

ما در ترنجی خواندیم که احتمالا آیفون ۲۰۱۹ با ناچ و آیفون ۲۰۲۰ با سوراخ نمایشگر ارایه می شود. این احتمالا به لطف سیستم تشخیص چهره لیزری سونی که در سال ۲۰۱۹ ارایه خواهد شد محقق می شود. این احتمال پس از شایعه اینکه دوربین اصلی آیفون ۲۰۱۹ از نوع ToF بوده و با حسگر ۳ بعدی سونی همراه می شود، مطرح شد، سر زبان ها افتاد.

این را ترکیب کنید با شایعه طراحی جدید دوربین سه گانه آیفون ۲۰۱۹ که دیشب از اکانت توییتر یکی از افشا کنندگان معتبر منتشر شد. آیفون ۲۰۱۹ به احتمال قوی همان طراحی بدنه شیشه‌ای را خواهد داشت که امیدواریم اپل امسال هزینه تعمیر گران‌قیمت آن را کاهش دهد.

مشخص نیست که این تغییر طراحی، همان تغییر طراحی دو سالانه اپل است یا اینکه یک تغییر طراحی کوچک مانند ارائه آیفون ۷ باشد تا آیفون ۲۰۲۰ تغییر بیشتری را ارائه نماید. اگر این طراحی آیفون ۲۰۱۹ باشد نظر شما درباره آن چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *