خانه / تکنولوژی / رندر جدید هوآوی پی ۲۰ پلاس و هوآوی پی ۲۰ منتشر شد
کاکوفایل

رندر جدید هوآوی پی ۲۰ پلاس و هوآوی پی ۲۰ منتشر شد

درباره هوآوی پی ۲۰ (Huawei P20) و دوربین سه گانه آن شایعات زیادی وجود دارد و اصلا دلیل آن را نمی فهمم! به هر حال حدود یک ماه تا رونمایی رسمی این دستگاه باقی مانده و از یک ماه پیش شایعات مربوط به آن در حال انتشار است و این کمی عجیب است. حالا اما رندر جذابی درباره هوآوی پی ۲۰ پلاس و هوآوی پی ۲۰ منتشر شده که بد نیست آن را ببینیم، با ترنجی همراه باشید.

در تصویر اصلی مطلب می بینیم که هوآوی پی ۲۰ پلاس با دوربین سه گانه دیده می شود. این رندر که دوربین سوم آن خیلی عجیب دیده می شود (!) شبیه به رندر هوآوی پی ۲۰ با دوربین دوگانه است! هنوز مشخص نیست که هوآوی واقعا می خواهد دوربین سه گانه واقعی روی هوآوی پی ۲۰ یا پی ۲۰ پلاس استفاده کند اما وقتی تیزر آن را دیدیم، این حدس در ذهن ما خیلی قوت گرفت.

نام هوآوی پی ۲۰ (Huawei P20) و اشاره به دوربین ۳ گانه در یک ویدیو کوتاه رسمی

در تیزر بالا کلمه mooore سه عدد O وجود دارد که می تواند نوید حضور ۳ دوربین برای هوآوی پی ۲۰ باشد. اما رندر دیگری که مربوط به هوآوی پی ۲۰ می شود و دو دوربین دارد را می توانید در تصویر زیر ببینید:

هوآوی پی 20

هوآوی پی ۲۰

اطلاعات بیشتری درباره این دو دستگاه وجود ندارد اما شایعاتی درباره وجود نمایشگر دارای زائده نیز برای هوآوی پی ۲۰ و پی ۲۰ پلاس دیدیم. به صورت کلی چندین رندر متفاوت با چند ظاهر ناآشنا برای هوآوی پی ۲۰ و پی ۲۰ پلاس دیده شده و نمی توان حدس زد که کدام یک صحیح است.

نظر شما چیست؟‌ فکر می کنید هوآوی پی ۲۰ یا پی ۲۰ پلاس با دوربین سه گانه رونمایی شود یا این صرفا یک حقه با استفاده از هوش مصنوعی خواهد بود؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *