خانه / تکنولوژی / رندرهای جدید پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال منتشر شدند
کاکوفایل

رندرهای جدید پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال منتشر شدند

درباره پرچمدارهای ۲۰۱۸ گوگل یعنی پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال کم شایعه نشنیده ایم. درباره آنها تقریبا می دانیم که پیکسل ۳ ایکس ال با بریدگی نمایشگر و تنها یک دوربین و پیکسل ۳ با نمایشگر کم حاشیه تری نسبت به پیکسل ۲ عرضه خواهد شد. همچنین درباره طراحی دید کاملی به آن داریم. حالا رندرهای با کیفیتی از پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال منتشر شده که دیدن آن ها خالی از لطف نیست. با ترنجی همراه باشید.

طراحی پیکسل ۳ ایکس ال

پیکسل ۳ ایکس ال با بریدگی نمایشگر ارایه می شود که به دلیل عمق زیاد آن در نمایشگر، شخصا علاقه ای آن نشان نمی دهم. دوربین تکی اما در جایی که شایعات احتمال حضور دوربین سه گانه برای اپل، ال جی و سامسونگ وجود دارد، کمی ریسک بالایی را با خود همراه می کند. هر چند پیکسل ۲ کیفیت عکاسی بسیار خوبی دارد اما همیشه صحبت سر کیفیت تصویر نیست بلکه ویژگی های اضافی افزوده شده به لطف اپتیک متفاوت می تواند مورد نظر باشد.

به صورت کلی طراحی جدید پیکسل ۲ ایکس ال امسال به خود یک سری تغییرات جزیی خواهد دید و به عنوان پیکسل ۳ ایکس ال عرضه می شود. این تغییرات را می شود در گرد شدن گوشه های بخش فلزی پشت دستگاه دید. اگر به طراحی جدید نرم افزارهای گوگل دقت کنید این المان طراحی به خوبی دیده می شود.

طراحی پیکسل ۳
طراحی پیکسل ۲ نیز با کم حاشیه تر شدن نمایشگر و اعمال المان طراحی به قاب پشتی، تبدیل به پیکسل ۳ می شود. همینطور که در تصاویر بالا می بینید. نظر شما چیست؟ فکر می کنید این همان طراحی این که پاییز امسال از گوگل برای پرچمدار موبایلی سال ۲۰۱۸ آن ها انتظار داریم؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *