خانه / دنیای خودرو / رد پای لامبورگینی آونتادور SV رودستر ۱۳ میلیارد تومانی در ایران! + عکس
کاکوفایل

رد پای لامبورگینی آونتادور SV رودستر ۱۳ میلیارد تومانی در ایران! + عکس

به گزارش چرخان، با به عرصه آمدن سایت‌های نیازمندی آنلاین حواشی جالبی نیز آمده و اتفاقاتی از خرید و فروش‌های عجیب در آن‌ها گزارش می‌شود که در تازه‌ترین آن‌ها در یکی از سایت‌های نیازمندی آنلاین، یک لامبورگینی اونتادور SV رودستر با قیمت ۱۳ میلیارد تومان آگهی شده که جالب است بدانید تعداد کل تولید شده از این خودرو در جهان فقط ۵۰۰ عدد است!

این خودروی گران قیمت که از سری خودروهای روباز بوده، جزو اولین‌های این سری نیز هست که به SV شناخته می‌شوند. شتاب‌گیری تنها ۲.۹ ثانیه‌ای برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتری از دیگر ویژگی‌هایی است که لامبورگینی آونتادور SV رودستر دارد.

لامبورگینی اونتادور

همچنین سقف سرعتی این خودروی گران‌قیمت لامبورگینی ۳۵۰ کیلومتر در ساعت است که قطعا امکان تست آن در جاده‌های ایران نخواهد بود!

خودروی آگهی شده حدود ۵۰۰۰ کیلومتر کار کرده و به گفته فروشنده بدون رنگ است! همچنین ۸ ماه بیمه دارد که بر اساس تحقیقی که خبرنگار چرخان انجام داده چیزی در حدود ۵ میلیون تومان حق بیمه شخص ثالثی است که باید پرداخت شود. بیمه بدنه لامبورگینی آونتادور در صورتی‌که البته این شرکت‌ها ریسک را بپذیرند چیزی در حدود ۱۲۰ میلیون تومان خواهد بود!

نوشته رد پای لامبورگینی آونتادور SV رودستر ۱۳ میلیارد تومانی در ایران! + عکس اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *