خانه / دنیای خودرو / رانندگی آسان در میان برف با پکیج برف روب جدید نیسان!
کاکوفایل

رانندگی آسان در میان برف با پکیج برف روب جدید نیسان!

آیا از رانندگی در مسیرهای همیشگی در زمستان سختی که پیش رو داریم قطع امید کرده‌اید؟ شاید کمپانی نیسان راه چاره‌ای برای شما داشته باشد. این کمپانی، پیکاپ تیتان  XD خود را به یک پکیج آزمایشی برف روب مجهز نموده که از وجود فنرهای قدرتمند و مستحکمی برای اتصال برف روبهای پنج تولیدکننده ممتاز برف روب بهره می‌برد.

پاییز امسال، این پکیج برفروب در مدل‌های XD Single Cab, King Cab و Crew Cab و سریهای SV و S در دسترس خواهد بود. همچنین، این پکیج با برف روب شرکت‌های Boss, Fisher, Meyer, SnowEx و Western نیز قابل تطبیق است. همچنین این پکیج، ظرفیت وزن کل محور جلوی خودرو را در حدود ۲۶۰ کیلوگرم افزایش می‌دهد، که باعث می‌شود وزن کل خودرو از ۱۹۶۱ به ۲۲۲۲ کیلوگرم برسد و این افزایش وزن، اجازه می‌دهد تا تجهیزات جانبی برف روب تا وزن ۳۵۶ کیلوگرم بر روی  XD Crew Cab کلاس s نصب شود.

لکن این پکیج برف روب را تنها می‌توان با موتور گازسوز ۸ سیلندر سفارش داد و خریداران مدل‌های دارای این پکیج نمی‌توانند از گشتاور ۷۵۲ نیوتن- متری موتور دیزلی بهره ببرند. بااین حال، این موتور گازسوز ۵.۶ لیتری نیز قادر است توان ۳۹۰ اسب بخار و گشتاور ۵۳۴ نیوتن-متر را تولید نماید.

معاون بخش LCV و کامیون‌های شرکت نیسان در آمریکای شمالی، در این خصوص بیان داشت: در سال‌های اخیر، بارش برف بیش از حد متوسط بوده و پیشبینی‌ها نشان می‌دهد که امسال نیز برف سهمگینی خواهیم داشت، لذا این امر موید وجود فرصت تازهای برای ارتقا و تکمیل ناوگان برف روب ماست. در این راستا پیکاپ تیتان  XD در پاییز امسال با پکیج برف‌روبش، آماده فروش خواهد بود.

البته هنوز کمپانی نیسان چیزی در خصوص میزان افزایش قیمت انواع مدل‌های نیسان تیتان   نظیر مدل S King Cab 4×2،King Cab 4×2 و یا XD Pro-4X King Cab 4×4 عنوان ننموده است.

 

نوشته رانندگی آسان در میان برف با پکیج برف روب جدید نیسان! اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *