خانه / دنیای خودرو / رانندگان از کدام خودرو شاسی بلند زیر ۱۰۰ میلیون رضایت بیشتری دارند؟
کاکوفایل

رانندگان از کدام خودرو شاسی بلند زیر ۱۰۰ میلیون رضایت بیشتری دارند؟

برای نوزدهمین دوره متوالی شاهد انتشار نتایج تحقیقات مربوط به رضایت مشتریان از کیفیت خودروهای سواری از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران هستیم. همانطور که می‌توان حدس زد این نتایج در محدوده‌های قیمتی مختلف منتشر شده است.

براساس این گزارش، هایما S7 توربو اتوماتیک با کیفیت‌ترین خودرو شاسی بلند زیر ۱۰۰ میلیون تومان از نظر مشتریان است. بعد از این خودرو، دستگاه‌های بی‌وای‌دی S6 اتوماتیک و جک S5 دنده‌ای در رده‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند.

در ادامه این لیست شاهد خودروهای تولیدکنندگان مختلف هستیم. ام‌وی‌ام X22 دنده‌ای در رده چهارم قرار گرفته و خودروهای چری تیگو ۵ اتوماتیک، جک S5 اتوماتیک، چانگان CS35 اتوماتیک، ام‌وی‌ام X33 اتوماتیک، ام‌وی‌ام X22 اتوماتیک و لیفان X60 اتوماتیک به ترتیب در جایگاه پنجم تا دهم قرار گرفته‌اند.

برای کسب این نتایج از ۶۹۰۷۴ نفر که در شش ماهه اول سال ۹۶ اقدام به خرید ۹۷ خودرو سواری از ۱۷ شرکت عرضه‌کننده اتومبیل کرده بودند، مصاحبه به‌عمل آمد. نتایج به‌دست آمده از افزایش ۱۵ امتیازی مشتریان از کیفیت خودروهای تولیدی نسبت به سال ۱۳۹۵ حکایت دارد.

در تصویر زیر قادر به مشاهده خودروها و همچنین امتیازات کسب شده توسط آن‌ها هستید، البته باید گفت که قیمت برخی از آن‌ها به علت افزایش قیمت خودرو که اخیرا در بازار صورت گرفته، به بالای ۱۰۰ میلیون تومان رسیده است.

خودرو شاسی بلند

نوشته رانندگان از کدام خودرو شاسی بلند زیر ۱۰۰ میلیون رضایت بیشتری دارند؟ اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *