خانه / تکنولوژی / رابط کاربری One UI سامسونگ به گلکسی اس ۸ و گلکسی نوت ۸ می آید
کاکوفایل

رابط کاربری One UI سامسونگ به گلکسی اس ۸ و گلکسی نوت ۸ می آید

می دانیم رابط کاربری سامسونگ برای برجسته کردن تغییراتی که در آن اعمال شده است شاهد تغییر نام از سامسونگ اکسپرینس به One UI شده است. می دانیم که آپدیت اندروید ۹ سامسونگ برای گلکسی اس ۹ و گلکسی نوت ۹ با رابط کاربری One UI عرضه خواهد شد.  حالا همانطور که انتظار داشتیم خبر می رسد که رابط کاربری One UI سامسونگ به گلکسی اس ۸ و گلکسی نوت ۸ نیز می آید. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

رابط کاربری One UI سامسونگ برای گلکسی اس ۸ و گلکسی نوت ۸

رابط کاربری One UI سامسونگ برای گلکسی اس ۸ و گلکسی نوت ۸

رابط کاربری One UI در حقیقت همان سامسونگ اکسپرینس ۱۰ است که قرار بود روی اندروید ۹ اجرا شود. سامسونگ به دلیل ادغام رابط کاربری دستگاه های خمیده خود با این رابط کاربری، نام جدید One UI را بر آن نهاده است. طبیعتاً این یعنی هر موبایل سامسونگ که آپدیت اندروید ۹ را دریافت کند باید رابط کاربری One UI را هم دریافت کند. به صورت کلی منظور ما این است که این خبر ماورایی یا عجیبی برای دارندگان گلکسی اس ۸ و گلکسی نوت ۸ نیست.

دیروز در ترنجی نگاه نزدیک به رابط کاربری One UI سامسونگ را داشتیم. در One UI شاهد این هستیم که بخش های مهم که برای کاربر اهمیت دارند دقیقا زیر دستش باشند. منوی جا به جا شدن در نرم افزارها از بالا به پایین منتقل شده و تقریبا ۴۰٪ بالایی نمایشگر به عنوان بنر نرم افزار است و کاربر با آن کاری ندارد، در حقیقت بالاتری بخش نرم افزار وقتی که باز می شود، ۶۰٪ نمایشگر است.

اما One UI برای موبایل منعطف سامسونگ که از نمایشگر سامسونگ Infinity Flex استفاده می کند نیز کاربرد دارد و می تواند همزمان تا ۳ نرم افزار را روی نمایشگر باز کند که ویژگی جذابی است. سامسونگ برای توسعه این بخش از رابط کاربری جدید خود با گوگل رابطه تنگاتنگی داشته است.

نظر شما چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *