خانه / تکنولوژی / دکمه ریموت S Pen گلکسی نوت ۹ برای توسعه دهنده ها در دسترس قرار گرفت
کاکوفایل

دکمه ریموت S Pen گلکسی نوت ۹ برای توسعه دهنده ها در دسترس قرار گرفت

قلم S Pen بلوتوث دار گلکسی نوت ۹ با دکمه ای روی خود دارد، در نقش ریموت از راه دور عمل می کند. این ویژگی در قلم Apple Pencil 2 آیپد پرو ۲۰۱۸ نیز وجود دارد. در زمینه قلم می توان گفت که خانواده گلکسی نوت سامسونگ پیشرو بودن خود را حفظ کرده است اما اپل نیز خیلی به آن نزدیک است. حالا قرار است گلکسی نوت ۹ توانمندتر شود. در خبرها می شنویم که دکمه ریموت S Pen گلکسی نوت ۹ برای توسعه دهنده ها در دسترس قرار گرفت. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

در حال حاضر قلم بلوتوث دار S Pen گلکسی نوت ۹ می تواند به عنوان شاتر از راه دور عمل کند و یا عکس ها را در گالری جا به جا کند. حالا کاربرد این ویژگی می تواند به گستردگی خلاقیت توسعه دهنده ها باشد. سامسونگ SDK یا همان کیت توسعه دهنده گان را برای استفاده از دکمه ریموت S Pen گلکسی نوت ۹ ارایه شده است و آن ها می توانند از این ابزار مفید استفاده کنند.

هر چند چون گلکسی نوت ۹ تنها موبایلی است که در اکوسیستم موجود از این ویژگی بهره می برد شاید توسعه دهنده ها آنقدر به فکر توسعه نباشند اما حقیقت این است که چون قرار نیست تغییرات گسترده ای در برنامه یا حتی بازی ایجاد شود، پس اینکه توسعه دهنده ها بخواهند از آن استفاده کنند و خیلی دور از ذهن نیست.

نظر شما چیست؟ به نظر هر چه دست توسعه دهنده با ابزارهای نو بازتر باشد، آن ها می توانند که راه های جدیدتری را رو به ما باز کنند.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *