خانه / تکنولوژی / دوربین چهارگانه میزو نوت ۸ پلاس (Meizu Note 8 Plus) در تصویری دیده شد
کاکوفایل

دوربین چهارگانه میزو نوت ۸ پلاس (Meizu Note 8 Plus) در تصویری دیده شد

پس از گلکسی ای ۹ ۲۰۱۸ (Galaxy A9 2018) با دوربین اصلی چهارگانه هر چند شایعاتی درباره برندهای دیگر از جمله هوآوی منتشر شده است که دوربین چهارگانه را ارایه خواهند کرد اما هنوز برندی چنین تصمیمی را به عرصه عمل نرسانده است. حالا نوبت به شایعه دیگری از یک برند چینی به نام میزو است. دوربین چهارگانه میزو نوت ۸ پلاس (Meizu Note 8 Plus) در تصویری دیده شده و در ادامه با هم درباره آن صحبت خواهیم کرد، با ترنجی همراه باشید.

دوربین چهارگانه میزو نوت ۸ پلاس در تصویری دیده می شود که طراحی کلی مربعی دارد و به جز فلاش LED که بالای آن قرار دارد و دوگانه به نظر می رسد، شاهد حسگر اثرانگشت دایره ای زیر این قاب و روی قاب پشتی دستگاه هستیم.

میزو نوت ۸ پلاس

میزو نوت ۸ پلاس

اواخر ماه میلادی گذشته بود که میزو از نوت ۸ رونمایی کرد و به نظر می رسد که حالا نوبت به نسخه پلاس آن رسیده و قرار است که از نظر دوربین اصلی حداقل روی کاغذ پیشرفت خوبی داشته باشد. این دستگاه یک بار نام میزو نوت ۸ پلاس و بار دیگر نام میزو ام ۸ نوت پلاس عنوان شده است هنوز اطلاعاتی درباره مشخصات سخت افزاری خود لو نداده است و فعلا همین تصاویر را از آن داریم.

انتظار داریم میزو نوت ۸ یا هر نام دیگری که دارد با دوربین چهارگانه در رده یک موبایل میان رده ارایه شود و با این فاکتور سعی در جلب نظر مخاطبان داشته باشد. نظر شما درباره این میان رده با دوربین چهارگانه میزو چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *